Kategorie
covid-19

Polaku, zanim pójdziesz się zaszczepić – przeczytaj!

W ciągu ostatnich 17 lat naukowcy z całego świata analizowali wprowadzone na rynki szczepionki. Prawie wszystkie badane szczepionki były zabrudzone licznymi szkodliwymi dla zdrowia związkami, substancjami, pierwiastkami. Jedynym wyjątkiem, szczepionką która nie zawierała żadnych cząsteczek stałych, była szczepionka weterynaryjna dla kotów.

Wszystkie szczepionki zawierają rtęć, ponieważ wykonanie szczepionki bez rtęci jest technicznie niemożliwe. Bez rtęci, w pierwszych etapach pracy nad szczepionką, rosną grzyby.

Rodnik sulfhydrylowy siarki i wodoru jest niezwykle ważny dla enzymów. Z kolei enzymy te są niezbędne dla wielu funkcji naszego organizmu, sprawnego działania naszych organów, przede wszystkim mózgu . Rtęć używana w szczepionkach ma tę właściwość, że usuwa z rodnika wodór i zajmuje jego miejsce, powstaje rodnik sulfhydrylowy siarki i rtęci. Ten patologiczny rodnik , a za nim enzym, sprawiają, że mózg zaczyna nieprawidłowo funkcjonować. To jedna z przyczyn autyzmu u dzieci.

Dzieci mają po urodzeniu zapas prawidłowych rodników i enzymów, kiedy je zużyją organizm sięga po te patologiczne, zmienione po szczepieniu, gdzie rtęć wypchnęła wodór z wiązania. To wyjaśnia dlaczego sprawne i aktywne dziecko po urodzeniu zamiera po kilku tygodniach od szczepienia. Dlaczego nie wszystkie dzieci chorują na autyzm ? Nie u wszystkich dzieci rtęć ze szczepionki pokona barierę krew-mózg mimo tego, że w szczepionkach jest związek Polysorbate80 i nie u wszystkich dojdzie do takiej patologii rodników i enzymów, by zakłócały one normalne funkcjonowanie dziecka. Zmiany mogą mieścić się w przyjętych klasyfikacjach zachowań i reakcji, co nie znaczy że dziecko nie zostało upośledzone.

U dorosłych ten sam mechanizm może prowadzić do alzheimera, parkinsona, chorób autoimmunologicznych, raka.

Pomyślcie, skoro ja prawnik z zawodu dysponuję taką wiedzą, to czy ci którzy te szczepionki tworzą i projektują nie znają tego mechanizmu degeneracji rodników i enzymów ? Przypomnijcie sobie ilu Waszych kolegów i koleżanek było dobrych z chemii. Chemia to dziedzina z jaką największa rzesza uczniów ma ogromne kłopoty w trakcie edukacji, a co za tym idzie znakomita większość dorosłych nie ma o chemii zielonego pojęcia. Wyobraźcie sobie że z obecną świadomością i wiedzą cofacie się do mroków średniowiecza, tak mniej więcej wygląda relacja pomiędzy elitami i znaczną częścią populacji naszego kraju. Nic Wam nie pomoże doświadczenie życiowe, zasobne konto bankowe, jeżeli nie potraficie zidentyfikować z czego składają się produkty, które kupujecie codziennie w sieci i sklepie.

Wspomniałem o Polysorbate80 w szczepionkach. To związek który jest stosowany we wszystkich lekach w leczeniu raka mózgu. Powód jest taki, że ten emulgator otwiera barierę krew-mózg. Użycie go w szczepionce powoduje, że wszystkie substancje zawarte w szczepionce swobodnie wchodzą do mózgu, ponieważ Polysorbate80 to klucz, który otwiera drzwi do mózgu. Uważacie że to przypadek że dzieciom , zaraz po urodzeniu, podaje się rtęć i Polysorbate80, by rtęć wniknęła do mózgu dziecka ?

Każda szczepionka zawiera adiuwanty. Bez tych adiuwantów niemożliwe jest wywołanie pożądanej reakcji immunologicznej organizmu. Celowo, razem ze szczepionką, wprowadza się różne związki które aktywują reakcje obronną organizmu, powodują namnażanie antyciał przez nasz organizm. Już w tym miejscy muszę wrócić do mojego artykułu zamieszczonego na mojej osi czasu w którym pisałem o transfekcji stabilnej. W szczepionkach jako adiuwant może być użyty nośnik, wektor, który ułatwia wszczepianemu razem ze szczepionką wirusowi wnikniecie do naszych komórek i wbudowanie przez tego wirusa jego materiału do naszego genomu. Przypomnę że wirus może mieć DNA, w więc proces transfekcji jego genomu do genomu gospodarza jest o wiele mniej złożony i nie wymaga użycia enzymu odwrotnej transkryptazy do przekodowania RNA na DNA.

Nikt tak naprawdę nie wie, jaki wirus jest w szczepionkach Sanofi-GSK, Johnson & Johnson, CureVac, Moderna, AstraZeneca i BioNTech-Pfizer., jestem jednak pewien że jest to specjalnie spreparowany w laboratorium wojskowym wirus zupełnie inny niż ten przeciwko któremu te szczepionki zostały podobno stworzone. W rzeczywistości celem szczepienia jest spowodowanie połączenia genomu wirusa z genomem gospodarza, by organizm zaszczepionego zaczął produkować klony wirusa i zarażać innych. Innymi słowy pandemia jest przed nami. Jeżeli ktoś słucha uważnie co mówi Niedzielski , powiedział przecież najpierw , że po szczepieniu trzeba będzie dalej nosić maseczkę.

Nie można wstrzyknąć prawdziwego wirusa, w trakcie prac nad szczepionką trzeba go złagodzić, zmodyfikować, ale modyfikując go, tworzy się nowego wirusa, coś, co wcześniej nie istniało. W ten sposób koncerny farmaceutyczne walcząc z polio stworzyły zupełnie nowego wirusa polio.

Wróćmy do adiuwantów. Najbardziej popularnym adiuwantem jest fosforan glinu. Jeżeli zajrzycie do wikipedii, to będziecie przekonani że chodzi o aluminium. To błąd. Powszechnie stosowane nazwy, tzn. wodorotlenek glinu i fosforan glinu, niedokładnie opisują ich rzeczywistą strukturę. Analizy krystalografii rentgenowskiej wskazują, że wodorotlenek glinu jest w rzeczywistości tlenowodorotlenkiem krystalicznym glinu, a fosforan glinu amorficznym hydroksyfosforanem glinu. Fosforan glinu to są kryształki wykonane z sodu i chloru. Cząsteczki te wywołują stan zapalny w organizmie, w tym stan zapalny mikrobioty.

Mikrobiota to wszystkie drobnoustroje, czyli bakterie, grzyby, wirusy i archeony, zasiedlające organizm człowieka, a „mikrobiom” oznacza zbiór ich genomów. Nasz organizm pobiera od tych drobnoustroi witaminy A, K, E, D i po przekształceniu wchłania je jako witaminy naturalne. Drobnoustroje te produkują także enzymy niezbędne dla procesów zachodzących w naszym organizmie. Szczepienie to jest inwazja na organizm, wywołująca skutki idące dalej niż przedstawia się to opinii publicznej. W przypadku wirusa zdolnego do szybkiej modyfikacji wywoływanie tak inwazyjnego stanu zapalnego jest skutkiem nieproporcjonalnym do zamierzonego celu. Pytanie zasadnicze, budujemy reakcję obronną przed wirusem, czy adiuwantem ?

Powszechnie stosowanym adiuwantem jest skwalen. Skwalen produkują wszystkie zwierzęta naczelne. Doktor Stefano Montanari trafnie porównał skwalen do mleka. Wszystkie ssaki, samice ssaków produkują mleko, wstrzyknięcie komuś mleka po kilku minutach powoduje zgon. Po wstrzyknięciu skwalenu organizm wytwarza przeciw niemu przeciwciała, które atakują własne komórki, co prowadzi do przewlekłych schorzeń typu reumatycznego, neurologicznego, autoimmunologicznego.

To właśnie skwalen odpowiada za cierpienia prawie 700 000 żołnierzy USA , którym wszczepiono ten związek przed wojną w Zatoce Perskiej. Pisałem na mojej osi czasu, że aby wzmocnić działania substancji jakimi zaszczepiono żołnierzy użyto w Wojnie w Iraku rezonansu cyklotronowego tworzącego fale stojące o zmiennej amplitudzie. W ten sposób można zwielokrotnić działanie śladowych substancji. Wyobraźcie sobie że do zamkniętego pudełka wsypiecie troszeczkę mąki. Następnie zaczniecie tym pudelkiem solidnie potrząsać w dół i w górę i w bok. Po jakimś czasie niewielka ilość mąki pokryje wszystkie boki pudełka. W ten sposób armie obeszły zakazy o broni chemicznej. Można rozpylić nad polem walki śladowe, dopuszczalne ilości groźnych związków chemicznych, jakie można „roztrzepać” za pomocą rezonansu cyklotronowego. Takie możliwości stwarza zarówno sieć 5G jak i HAARP. Czy można ich możliwości powiązać z wszczepianymi razem z wirusem związkami i substancjami ?

W wielu szczepionkach znajduje się wirus SV40. Nosicielami tego wirusa są małpy, najczęściej w nerkach. Dla małp wirus jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji szczepionek używa się właśnie małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest wirus SV40. Po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała wirus pozostaje uśpiony. Co jakiś czas jednak ożywa i powoduje raka mózgu, kości. To genialna zbrodnia, bo nikt nie połączy raka ze szczepieniem sprzed 30-40 lat. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci i 60% wszystkich dorosłych w USA zostało zaszczepionych szczepionką przeciwko polio zakażoną SV40. W USA onkologia to żyła złota.

Wszystkie szczepionki zawierają galaretki, które chronią zawarte w nich związki przed wzrostem i spadkiem temperatury. Galaretka jest zrobiona z wieprzowiny, ze świń,w tym także ze skóry świń i zawiera gilfosat, który jest herbicydem, gdyż świnie karmione są paszą z dodatkiem gilfosatu. Gilfosat hamuje działanie bardzo ważnego dla roślin enzymu syntazy EPSPS (syntaza 5-enolopirogroniano-szikimowo-3-fosforanowa). Człowiek nie ma tego szlaku metabolicznego i tym argumentowano jego bezpieczeństwo, lecz niestety posiadają go bakterie pożytecznej flory bakteryjnej człowieka, opisanej wyżej MIKROBIOTY, która jest niezbędnym czynnikiem zdrowia człowieka. Co istotne oporne na glifosat pozostają bakterie chorobotwórcze w naszym przewodzie pokarmowym, szczególnie te którym przypisuje się rakotwórcze właściwości. Innymi słowy gilfosat niszczy odporność ludzkiego organizmu.

Z powodów tych galaretek nie szczepią się Żydzi i Arabowie. Teraz trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy to jest przypadek, że te galaretki tam się znalazły, dając wyznawcom Judaizmu i Islamu argument do skutecznej odmowy szczepienia ? Wszystkie szczepionki maja w składzie te galaretki.

Istnieje co najmniej 30 różnych typów szczepionek, które produkuje się z komórek abortowanych płodów. Podobno używa się do tej produkcji płodów z aborcji dobrowolnych, gdyż tylko one mają gwarantować czystość komórek używanych do produkcji szczepionki. Tak naprawdę nikt nie wie , czy nie używa się do produkcji szczepionek komórek z patologicznych ciąż. Istnieje rozpowszechniony system nosicielstwa ciąży, szczególnie w krajach zacofanych i biednych. Tam kobiety zachodzą celowo w ciążę , by co pół roku dokonywać aborcji dla koncernów farmaceutycznych. Za płód płaci się się od 340 USD do 450 USD.

Nie istnieją czyste szczepionki. Koncerny farmaceutyczne nigdy nie podają na opakowaniach ich pełnego składu. Najbardziej zabrudzone są szczepionki przeciwko wirusom grypy, co nie może dziwić , gdyż ich skuteczność jest niewielka, albowiem wirus mutuje, a szczepionka buduje odporność na szczep przed mutacją. Poza tym sam organizm, w naturalny sposób buduje trwalszą i skuteczniejszą odporność na tego typu wirusy, jak SARS-CoV-2.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: