Kategorie
covid-19

Richard A. Rotschild

Pod spodem macie patent do diagnostyki wirusa Covid-19, którego właścicielem jest niejaki Richard A.Rotschild. To jest Rotschild z tej słynnej rodziny Rotschildów, o której seniorka rodu Gutle Schanapper mówiła , że gdyby jej synowie nie kochali wojny nie wybuchła by żadna z nich. Jest w tym dużo prawdy, Rotschildowie kochają zarabiać pieniądze na wojnach i ludobójstwie. Oczywiście chodzi o wojny i masakry w jakich biorą udział goje.

Ten patent został zgłoszony już 13.10.2015 roku. Jeżeli przeszukacie internet znajdziecie mnóstwo artykułów, co jest oczywiste, o tym, że Richar A.Rotschild wcale nie opatentował w 2015 roku testu diagnostycznego na Covid-19, tylko jego część, jaka została zaktualizowana dopiero w 2020 roku. Co za szczęście i zbieg okoliczności jednocześnie.

Wcale mnie nie dziwi , że Rotchildowie rzucili na stół sporą sumkę żeby przekonać świat że o planowanej pandemii Covid-19 nie wiedzieli w 2015 roku i nie chcieli , jak od stuleci, zrobić na kolejnej masakrze ludzi sporo grosza. Jest tu jednak kilka podstawowych pytań jakich nie da się zatuszować wrzaskiem mediów i tysiącami artykułów w mediach. Czyżby Rotschildowie odkryli w 2015 roku wirusa Covid-19 , którego oficjalna prezentacja nastąpiła dopiero na przełomie 2019 i 2020 roku ?

Sięgnijmy do Wikipedii : COVID-19 (od ang. Coronavirus Disease 2019)[6] – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusem SARS-CoV-2[7][8]. Została po raz pierwszy rozpoznana i opisana w listopadzie 2019. Rotschild chyba skopiował DeLorean DMC-12 z filmu “powrót do przyszłości”.

Druga sprawa, jeżeli ktoś byłby uwikłany w tak ponurą sprawę jak celowe stworzenie w laboratorium wirusa i zaatakowanie nim ludzkiej populacji to chyba nie byłby taki głupi żeby dać się złapać za rączkę jak dziecko. Co do tego nie jest pewien , bo elita już jest tak bezczelna, że przestała się zachowywać pozory. Jak więc Rotschild mógł zagwarantować sobie WYŁĄCZNOŚĆ i miliardowe zyski ? To proste wystarczyło opatentować w roku 2015 newralgiczną część testu, zasadniczą formułę, bez której nie da się zrobić wariacji testu.

Dlaczego Rotschild tak zrobił ? Już wiecie, elita zaplanowała tych COVID-ów może 20-30. Te wirusy już są od dawna i czekają w kolejce w licznych , rozsianych po świecie laboratoriach wojskowych. I od dawna wiadomo jak będą zbudowane i jak modyfikować test na kolejne COVIDY. Nie mylcie testu opatentowanego przez Rotschilda z testem rtPCR. Właścicielami praw do testu rtPCR są Mullis Kary, A. Erlich Henry, Arnheim Norman, T Horn Glenn, K Saiki, Randall, J. Scharf Stephen i patent ten został wpisany pod numerem US4683195B1 dnia 30.01.1986 roku.

Zapytacie słusznie który test jest Rotschilda ? Czy zauważyliście że nagle zaczęto całe narody testować testem antygenowym? Już powinniście zwrócić uwagę na używanie dziwnej terminologii, mianowicie nie podają że to test rtPCR tylko test antygenowy. Test rtPCR celowo został wybrany , bo jego skuteczność wykrywania wirusa wynosi 3%, żeby wykreować pandemię, a pandemia da podstawę do wielkiego testowania światowej populacji testem Richarda A.Rotschilda. Jeden test kosztuje od 150 do 250 zł. To nic osobistego, to tylko interes.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: