Kategorie
covid-19

Nie świąteczny tekst na święta czyli w Betlejem NWO się rodzi

Bodajże w maju po raz pierwszy napisałem tutaj, że operacja COVID-19 jest tak prymitywnie przewidywalna, iż jej scenariusz mógłby napisać na cały 2021 rok średnio rozgarnięty licealista. W maju też postawiłem kilka tez, między innymi, że wyszczepianie trzody chlewnej nie zwolni trzody z noszenia chomąta bo przecież jest oczywiste, że przedsiębiorstwu COVID PANDEMIC HOLOKAUST nie chodzi o żadne ludzkie zdrowie ale wyłącznie o tresurę trzody i WIELKI RESET systemu, głównie finansowy. I tylko i wyłącznie PO TO stworzono oraz wypuszczono z laboratorium patogen zwany SARS.Co.V2, który realnie istnieje i realnie zaraża. Operacja była planowana przynajmniej od roku 2010 i ona będzie trwać jeszcze dobre kilka lat więc narzędzie musi realnie istnieć, inaczej plan by spalił na panewce.

Pamiętacie też zapewne gdy stawialiśmy tutaj szereg innych tez, o kolejnych zabójczych mutacjach, kolejnych lockdownach i kolejnych falach kłamstw i histerii. Mamy oto dziś, 23 grudnia 2020. I co jest? Rzeczywistość tylko potwierdza to co wróżyliśmy od marca. Całe zastępy tumanów i innych wieczorowych magistrów drą papy – nie jesteś epidemiologiem więc co możesz o tym wiedzieć?! Problem polega na tym, że my nie zajmujemy się aspektami medycznymi OPERACJI COVID-19 ale politycznymi, więc niekoniecznie trzeba być tutaj specjalistą od epidemii, sam wirus i sama epidemia sensu stricte są tutaj najmniej istotne, to tylko narzędzia, nic więcej. Nowa mutacja szaleje oto na Wyspach Brytyjskich i pod jej pretekstem uwięziono w polach i na poboczach autostrad siedem tysięcy ludzi, którzy nie mogą wydostać się z tej skurwiałej wyspy. W tle oczywiście trwają zakulisowe targi eurokurierów NWO takich jak Johnson, Makrela i Macron, o nowej umowie handlowej pomiędzy UK a UE po brexicie, a te siedem tysięcy ludzi stało się zakładnikami tych targów.

Karmią was bredniami o jakichś testach na Covid by móc opuścić Anglię, których na chwilę obecną nikt nie robi, tak jak karmią tymi wszystkimi ordynarnymi bzdurami od marca.

Możecie jeszcze patrzeć na spoconych medialnych meneli i ćpunów, na tę ich szczepionkową propagandę? Przy nich redaktorzy w mundurach z czasów Jaruzelskiego, to byli porządni ludzie i uczciwi dziennikarze. Bo rozumiecie – NOWA MUTACJA jest straszna ale szczepionka sobie z nią poradzi! Bezrozumne bydło traktuje się tak jak bezrozumne bydło na to zasługuje czyli każdy bzdet przejdzie. Od dawna jestem zwolennikiem tezy, że porządek powinno się zacząć robić od pozbawienia bydła dostępu do telewizji i internetu a dopiero w następnej kolejności zacząć robić porządek z ludźmi pokroju Morawieckiego i jego funkcjonariuszy z NSDAPiS, razem z ich “eksperami” Simonami i Horbanami, wiszącymi na listach płac PFIZERA i innych farmaceutycznych krwiopijców.

Zakłamanie rzeczywistości oraz skala KORUPCJI osiągnęły poziom samounicestwienia się tej zgniłej cywilizacji. Sejsmolodzy alarmują oto, że wybuch Wezuwiusza może zmieść z powierzchni ziemi południową Italię. Miejmy nadzieję, że biblijny kataklizm od tego się zacznie. Trzeba modlić się o wojnę i rewolucję, inaczej wszystko skończy się katastrofą totalną. Niestety ale wojna oznacza ofiary, tyle tylko, że do dziś w samej tylko Polsce pod zarządem pisowców z powodu obostrzeń i WALKI Z COVID umarło kilkadziesiąt razy więcej ludzi niż z powodu Covid. Cały sens tej operacji. CHAOS – tak się powinna nazywać.

Ale są i inne kwiatki: otóż to pierwsza w historii świata pandemia gdzie ludzie bardziej boją się szczepionki czyli antidotum na nią, niż samej pandemii. Szef koncernu Pfizer, Alfred Bourla doskonale wie co wyprodukował bo nie zaszczepi się ani on, ani nikt z zarządu koncernu – Bourla ogłosił to publicznie – który amerykańscy prokuratorzy federalni NOTORYCZNYM OSZUSTEM I KŁAMCĄ a ludzi z PFIZERA – PRZESTĘPCAMI. Słyszeliście coś o tym w TVP, TVN albo POLSACIE? Mnie to najbardziej żal tych państwa DZIENNIKARZY – jakież to musi być uwierające – codziennie chodzić okrakiem z kupą w portkach i zawodowo łgać jak pies, bo przecież etat, wypłata i hipoteka w niemieckim banku. Pomódlmy się za tych biedaków przy okazji świąt. Nauka chrześcijańska każe wszak mieć litość – nawet nad szmatą.

Operacja NOWY HOLOKAUST się uda, chyba, że będzie wojna. Uda się bo prawie wszyscy są zesrani i są kwadratowymi debilami, nauczonymi płakusiać po internetach a potem kaganiec na ryj i grzecznie na przystanek autobusowy. Na chwilę obecną trwa nowy APARTHEID czyli podział na zaszczepionych czyli tych DOBRYCH orwellowskich baranów i na NIEZASZCZEPIONYCH czyli nowych wrogów ludu. W wybitnej książce pod tytułem DEMOKRACJA – OPIUM DLA LUDU, autor Kuehnelt – Leddin, austriacki filozof polityki napisał: immamentną cechą demokracji jest jej łatwość przekształcania się w dyktaturę. No cóż, jakby nie było to demokracja stała się pierwszą ofiarą śmiertelną koronawirusa.

Nie wiem jak Wy ale ja nie mam w sobie aż tyle chrześcijańskiego miłosierdzia by płakać nad bydłem, pędzonym do rzeźni, wkurwia tylko to, że cenę za niewolniczą bezmyślność i zesrane gacie tych przygłupów – magistrów płacimy wszyscy. Na koniec dobra wiadomość: amantadyna znów jest w aptekach, zrobiło się wokół niej zbyt głośno i Adam Pfizer Niedzielski ją dopuścił. Moja Aga przeszła Covid w miarę łagodnie, gdyby nie amantadyna to z pewnością byłoby gorzej. Doktor Bodnar z Przemyśla ministrem zdrowia? Oj nie! To porządny człowiek i nikt do tego nie dopuści a też szkoda by Go zabili. Mimo wszystko spokojnych Świąt moi drodzy, bo wesołe one mogą być tylko dla skończonego debila. I pamiętajcie – godzina ZOMO w Sylwestra! Nie wiem jak Wy ale ja idę w czapce – mikołajce na miasto i będę chodził tak długo aż się pisowskie policyjne tępaki do mnie nie przyjebią. Pogadamy sobie, filmik wrzucę. Będzie transmisja LIVE. Trzymajcie się i obserwujcie rzeczywistość czyli kto za jakiś czas zacznie przejmować upadłe hotele i średnie firmy oraz gdzie wylądują po pandemii wszystkie te Niedzielskie i inne szumowiny. Heja!

Łukasz Grysiak

W odpowiedzi na “Nie świąteczny tekst na święta czyli w Betlejem NWO się rodzi”

Dodaj komentarz: