Kategorie
covid-19

Sfałszowali ulotkę o niepożądanych skutkach ubocznych szczepionki

Cwaniaczki z PiS do spółki ze swoimi menelami – “ekspertami” idą po bandzie. W ramach ZACHĘT do szczepień, polska tubylcza trzoda przeczyta sobie ulotkę, którą sfałszowali. Poniżej ulotka brytyjska i ulotka pisowa. Pokażcie to swoim dziadkom i babciom, oni netu nie mają, za to ogladają TVP

KOBIETY W CIĄŻY

  • ULOTKA BRYTYJSKA: nie ma wystarczających danych dla stosowania produktu u kobiet w ciąży. Badania na zwierzętach dotyczące toksyczności NIE ZOSTAŁY UKOŃCZONE. Szczepionka mRNA przeciwko Covid NIE JEST ZALECANA podczas ciąży

ULOTKA POLSKA: istnieje ograniczone doświadczenie dotyczące stosowania produktu podczas ciąży. Badania na zwierzętach NIE WYKAZAŁY bezpośredniego ani pośredniego wpływu na ciążę, rozwój zarodka i (lub) płodu, poród i rozwój pourodzeniowy. Podanie produktu podczas ciąży można rozważyć jedynie jeśli potencjalne korzyści przewyższają jakiekolwiek potencjalne ryzyko dla matki i płodu.

KARMIENIE PIERSIĄ

  • ULOTKA BRYTYJSKA: nie wiadomo czy składnki szczepionki przedostają się do mleka matki. Ryzyko dla noworodków nie może być wykluczone. Szczepionka nie powinna być stosowana podczas karmienia piersią.
  • ULOTKA POLSKA: nie wiadomo czy produkt leczniczy przenika do mleka ludzkiego

PŁODNOŚĆ

  • ULOTKA BRYTYJSKA: nie wiadomo czy szczepionka ma wpływ na płodność.
  • ULOTKA POLSKA: badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego ani pośredniego szkodliwego wpływu na reprodukcję

Człowiek, który chce sie szczepić, dostaje też do wypełnienia specjalny formularz. Jest w nim wymienione tyle chorób jako przeciwskazań, że – powtarzam- zaszczepić się tym gównem może tylko chory psychicznie czubek bo nawet skończony debil już kuma o co chodzi.

Jednym z najbardziej zasapanych w promocji szczepień jest niejaki Flisiak, skorumpowany menel stojący na czele polskich epidemiologów, ten co najbardziej gardłuje przeciw AMANTADYNIE jako skutecznej w leczeniu Covid. Flisiak wisi na listach płac koncernów farmaceutycznych od lat, co jest proste do sprawdzenia.

A prezydent Duda? On się zaszczepi NA KOŃCU, bo jak mówi: jest ozdrowieńcem.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: