Kategorie
covid-19

Miałem rację ?

Polscy lekarz i pielęgniarki mogą nie chcieć aplikować mRNA Polakom. Czy w tego powodu rząd ściąga na gwałt lekarzy z Ukrainy i pielęgniarki z Ukrainy ? Zawsze można zwalić na nieznajomość języka, czy niezrozumienie procedur, albo szybko odesłać na Ukrainę. Czy posłużenie się Ukraińcami, wziąwszy pod uwagę to co działo się na Wołyniu, może zostać wykorzystane do wywołania konfliktu polsko – ukraińskiego jaki da pretekst do międzynarodowej interwencji ?

To jest dowód szczepienia. Zwracam uwagę, o czym pisałem wcześniej, że każda fiolka ma swój indywidualny numer. W wieczku, wmontowany jest mikrochip lokalizujący fiolkę. Prawdopodobnie na naklejce umieszczono znakowanie pozwalające odróżnić szczepionkę ze zmutowanym RNA lub DNA wirusa i innymi niespodziankami od tych z solami, witaminkami. To oczywiste że musieli tak zrobić, po pierwsze by nikt nie wykradł fiolki do zbadania w niezależnym laboratorium, pod drugie by wiedzieć komu co dać , po trzecie by nie zamieniono przypadkowo fiolek. Polecam Waszej uwadze elektroniczny system zgłoszeń do szczepień.

Osoby jakie będą wpisywane na listę będą weryfikowane pod względem przydatności i zasług. Jest jasne, że w zasadniczej fazie nie zostaną zaszczepieni mRNA ci którzy muszą pozostać przy zdrowi żeby zagwarantować realizację tego ludobójstwa. Nie jest jednak wykluczone że ONI zmajstrowali takie szczepy wirusa które po włączeniu materiału do DNA gospodarza mogą być aktywowane z zewnątrz. Jedno jest pewne, Ci którymi elity się posłużą i tak zostaną w przyszłości zamordowani, ich wiedza będzie zbyt groźna dla organizatorów tego barbarzyństwa.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: