Kategorie
covid-19

Orwellowska propaganda strzykawki

Wielkim plusem groteskowej orwellowskiej propagandy strzykawki – pfizerówki jest to, że przynosi ona efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych. Im więcej medialnych ćpunów, “ekspertów” z urodzenia i “autorytetów moralnych” z zawodu się poci w latrynach TVP – TVN – Polsat i spółka, tym większy śmiech wywołują.

Prosimy – wincyj szczepień medialnych! A zaraz liczba przeciwników szczepionki sięgnie 90%. Dajcie im mówić – po prostu. Wincyj Simona i Horbana! Wincyj Morawieckiego w kurwizji, bo każde jego cyniczne łgarstwo doprowadza ludzi do większej furii. Tak jak Marcie Lempart wystarczyło tylko pozwolić drzeć gębę na ulicach by się dostatecznie skompromitowała. Upraszamy o zaszczepienie Kaczego przez Holecką o 19.30 w TVP – z komentarzem Kurskiego. To wystarczy. A my tylko uzupełnimy wiadro z kukurydzą.

W XIX wieku carska tajna policja kompromitowała każdą wrogą reżimowi ideę przy pomocy swoich agentów, którzy doprowadzali ją do absurdu. Dziś żadnych agentów już nie potrzeba. Ta banda komediantów podwijających rękawy na wizji w zupełności wystarczy.

P. S. Jak podaje Interia: w Meksyku 32-letnia lekarka w pół godziny po podaniu szczepionki wylądowała na OIOMie z podejrzeniem zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego. Zaraz niezależni NAŁÓKOFCY pewnie udowodnią, że to nie wina strzykawki ale pogody, albo kartelu z Guadalajary.

Łukasz Grysiak

W odpowiedzi na “Orwellowska propaganda strzykawki”

Przecież już gdzieś padło hasło, że niepożądane odczyny poszczepienne to wina źle działającego układu odpornościowego. Aż strach im o tym przypominać.

Dodaj komentarz: