Kategorie
covid-19

Emocje w strzykawce

Afera ze szczepieniami poza kolejnością? Cezary Pazura, który zawsze mówił z sensem, nagle staje się tępym trollem zaangażowanym w promocję szczepień? Nie kumacie o co biega w tej żałosnej hucpie? Kto nie kuma, proszę niech wróci do konferencji prasowej towarzysza Pinkasa, byłego szefa Sanepidu, który otwarcie mówił o WYGENEROWANIU EMOCJONALNEGO ZAPOTRZENOWANIA NA SZCZEPIONKĘ. Kto nadal nie kuma, niech sobie dorzuci posiedzenie senackiej komisji zdrowia, gdzie niejaki Matyja, matoł stojący na czele Naczelnej Izby Lekarskiej mówił tak: proszę państwa, trzeba w to zaangażować CELEBRYTÓW, ONI NIE MAJĄ ŻADNEJ WIEDZY ALE MAJĄ POSŁUCH!

Rządząca upadłą Polską zagraniczna agentura z NSDAPiS zakupiła na dzień dzisiejszy ponad TRZYSTA TYSIĘCY szczepionek, a zeszło im czyli wyszczepili 50 tysięcy ludzi, towar nie schodzi więc wykreowano komiczną hucpę dla trzody – emocjonalne zapotrzebowanie, mówiąc Pinkasem. Rzeczywistych chętnych do szczepień w środowisku medycznym jest max 25% ludzi. Lipa jest totalna, więc Maowiecki staje na uszach, co by tu jeszcze wymyślić!

Mengele totalitarysta Niedzielski straszy nieszczepionych ograniczeniem dostępu do usług medycznych czyli ludobójcza banda miota się coraz bardziej w swojej desperacji. A żule medialne przyklaskują bandytom, pisząc o NOWEJ ZABÓJCZEJ MUTACJI i PANDEMII NA STERYDACH – taki tytuł wydaliła z siebie latryna z Czerskiej czyli Wyborcza. Jest wesoło i jest w tym wszystkim nieco optymizmu bo ta banda szumowin działa na oślep, tak łopatologicznie i śmiesznie, że ich stękania i sapania wywołują efekt odwrotny od zamierzonego.

Na koniec prawdziwa rodzynka, były premier Leszek Miller, który też się podobno kłuł poza kolejką, powiedział tak: za to powinno się nagradzać a nie karać bo inaczej trzeba będzie te szczepionki wylać do zlewu.

Łukasz Grysiak

W odpowiedzi na “Emocje w strzykawce”

Witam, pozwoliłem sobie zamieścić post/ film z dokładnym wyjaśnieniem jakie zagrożenia niesie ze sobą ta szczepionka. Wiedzę na podstawie badań naukowych przekazują naukowcy , których wykłady miałem przyjemność wysłuchać. Pozdrawiam i proszę się zainteresować zjawiskiem odwróconej transkryptazy.

Dodaj komentarz: