Kategorie
covid-19

Zabawa w Boga

„Sztuczna inteligencja jest groźniejsza niż Korea Północna” – powiedział kiedyś Elan Musk.

A jednak on sam, wraz w całą ferajną globalistów, robią wszystko, aby sztuczna inteligencja kontrolowała człowieka.
Taki jest też cel globalistów – oni o tym piszą w swoich publikacjach.

Np Klaus Schwab – szef Światowego Forum Ekonomicznego – w swojej książce „IV rewolucja przemysłowa” przekonuje, że człowiek powinien być „zespolony ze sztuczną inteligencją” i to sztuczna inteligencja powinna docelowo kierować działaniami człowieka. Postuluje również ów jegomość, aby warunkiem podróżowania było wcześniejsze skanowanie mózgu.
To wszystko jest napisane, to właśnie jest dyskutowane na wielu światowych agendach, w tym celu przygotowuje się całą infrastrukturę.

Mimo wszystko widzę w komentarzach pod moimi postami wiele wpisów świadczących o sporej niewiedzy i traktowaniu takich informacji jako „teorii spiskowych” a w najlepszym razie jako – science fiction.
A przecież wystarczy sięgnąć po książkę, przeczytać. Zrozumieć kim jest Klaus Schwab, jak działają organizacje światowe jak WEF, ONZ, WHO, kto tym zarządza, kto finansuje – wszystko układa się jak puzzle w jedną kompletną całość.

Czasem zwracacie się do mnie z prośbą o podesłanie linku, ale to nie jest tak, że pod jednym linkiem jest cała wiedza. Są książki, są publikacje ze światowych agend, są różnego typu opracowania, są dokumenty ujawniane wraz z upływem czasu, z których wylania się prawdziwy obraz świata. Najczęściej żeby zrozumieć to co się dzieje, należy podążać tropem pieniędzy. I warto szukać, bo odkrywanie tego, co zakryte, jest nie tylko pasjonujące, ale też czyni człowieka bardziej świadomym.

Sztuczna inteligencja to ważne narzędzie zaawansowanej inżynierii społecznej
Jeśli oglądaliście „ Z archiwum X” odcinek 7/10 znacie dobrze to uczucie totalnej kontroli przez elektronikę wszechobecną w wielu otaczających nas gadżetach. Ale to tylko namiastka tego, co można zdziałać w temacie totalnej kontroli.

Nie da się opisać zbyt wielu tematów w jednym poście, żeby nie był za długi i nie mączył zanadto. Dlatego wrzucę parę tematów (kto chce, poszuka).

⚡Możliwość wyłączania niektórych obszarów mózgu, np. jednym przyciskiem smartfonu (dowolnego przekaźnika) można wyłączyć zdolność mówienia

⚡ZDALNA Kontrola emocji za pomocą fał magnetycznych u myszy. Wpływanie poprzez pole magnetyczne na „poczucie przyjemności” po wcześniejszym zmodyfikowaniu jednego z genów. Modyfikacji poddano gen TRPV4.
Działano polem magnetycznym na otwartą klatkę i myszy nie uciekały ale siedziały w obszarze klatki, bo tam czuły przyjemność. Opisano w jednym z numerów „Nature”.

⚡ ZDALNE Wczytywanie i wymazywanie danych. Naukowcy wszczepili fałszywe wspomnienia w mózgi małych ptaszków. Na University of Texas. Oczywiście po wcześniejszym zmodyfikowaniu genetycznym. Przebieg eksperymentu został opisany w czasopiśmie SCIENCE.

Wróćmy teraz do Klausa Schwaba i jego postulatu skanowania mózgu każdego człowieka oraz do połączenia człowieka ze sztuczną inteligencją. Od dawna jest to możliwe. Firma DARPA finansowana przez B. Gatsa już w roku 2012 informowała, że ma technologię „mózg – maszyna”, czyli umie zintegrować czip z mózgiem człowieka.
W kolejnych latach ta sama firma donosiła, że posiada „niechirurgiczny sposób dostarczenia chipu do organizmu człowieka” najprawdopodobniej w technologii hydrożelu, poprzez szczepienie. Kolejne doniesienia tej samej firmy, to opracowana technologia zapisywania i wymazywania danych w mózgu połączonym z czipem.
W 2015 B. Gates opatentował tę technologię.
Natomiast sam czip Bila Gatsa ma być zatwierdzony przez FDA (Amerykańska Agencja Leków) w roku 2021 – dokładnie tak to brzmi „wstrzykiwany stały podskórny czynnik bioczipowy wykonany z zaawansowanego hydrożelu” – reklamowany oczywiście jako sposób na wykrycie zakażenia covid.

Skojarzmy teraz takie fakty
⚡Przymus szczepień pod pretekstem fałszywej pandemii i powszechne dzisiaj już działanie w kierunku Biometrycznego Paszportu Zdrowotnego „szczepionką RNA/ DNA”, czyli chip i modyfikacja DNA
⚡Masowe (pośpieszne) budowanie sieci 5G
⚡Wyprowadzanie przez E. Muska 20 tys. (niektóre źródła podają 40 tys.) satelitów do zarządzania siecią 5G w każdym miejscu na świecie
⚡ Budowa infrastruktury dla 5G na głównych autostradach (np. w UK)

I teraz ciekawy świat przyszłości. Dostajesz nanoczip w szczepionce. Poprzez 5G KTOŚ może Cię kontrolować. Będzie wiedział o Tobie wszystko w czasie rzeczywistym. Może wpływać na Twoje samopoczucie i sprawiać, że w danym miejscu będziesz się czuł dobrze. Może kontrolować autonomiczny samochód, którym nie pojedziesz dokąd chcesz, ale zgodnie ze swoim poziomem dostępu. Przecież ograniczenie turystyki jest w celach NWO do obszaru miast, z miasta do miasta i w jakimś tam określonym promieniu od autostrady. I teraz najciekawszy watek – ten KTOŚ może wczytać Tobie nowe wspomnienia w miejsce starych i nagle jesteś KIMŚ ZUPEŁNIE INNYM. Nie pamiętasz już tego co było, nie pamiętasz swoich dzieci, masz nowe wspomnienia, MASZ NOWA TOŻSAMOŚĆ.

To się dzieje i wg książek pisanych przez takich ludzi jak K. Schwab, J. Sachs, i wg planu opracowanego na światowych agendach do tego właśnie zmierzamy. Pisał o tym już kiedyś Huxley w swojej książce :Nowy Wspaniały Świat”. Wiedział o czym pisze, bo jego brat był jednym z twórców EUGENIKI, a ruch ten jak wiemy stal się niemal programem ideowym globalistów, którzy od początku go wspierali. Z tego ruchu czerpał Darwin, Lenin, Hitler, Z tego ruchu czerpie swoją ideologię całe lewactwo stopniowo dostosowując prawodawstwo „świata” do swoich wizji. Sam Huxley powiedział w jednym z wywiadów, że to co opisał, nie jest wizją, ale planem, który został dla ludzkości opracowany.

Czy takiego świata chcemy?

Nawet WHO wreszcie przyznało 14 grudnia 2020r że testy PCR mają „fałszywie dodatnie wskazania”!

BINGO!

Czyli pandemii nie ma, bo opierała się JEDYNIE na fałszywych testach. Ale „SZCZEPIONKĘ TRZEBA PODAĆ WSZYSTKIM i to pomimo tego, że wg naciąganych statystyk „nieistniejący wirus” zagraża tylko mniej niż 1% populacji (wg danych WHO) (Nieistniejący, bo do dzisiaj nie został wyizolowany, czyli nikt go w całości nie widział, nie wyodrębnił, nie opisał i nie zbadał wg naukowych zasad.)

⚡Certifikat ⚡Of ⚡Vaccination ID = COVID

Czy w tym kontekście rozumiemy bardziej to co się dzieje?

autor: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: