Kategorie
covid-19

Spokojnie, to tylko śmierć

Zmarła Tiffany, pielęgniarka zaszczepiona przez kamerami TV. Nie miała pewnie 30 lat.
Zmarł lekarz na Florydzie. Lat 56. Zmarły 2 osoby w Portugalii po otrzymaniu „szczepionki”. Na Islandii zmarły 3 z 29 zaszczepionych, co daje ponad 10%!

Po zaszczepieniu 100 tys. w USA od razu poważne powikłania wystąpiły u ponad 2,7%. Ile powikłań i tragedii pojawi się tydzień po, miesiąc, rok?

Media krzyczą, że wszystkie te zgony to … choroby towarzyszące. Przy stwierdzaniu zgonów „covidowych” choroby towarzyszące nie miały znaczenia. Ktoś miał zawał i fałszywie dodatni test i umierał na „covid” Tu jest odwrotnie. Ktoś nie ma zawału, ale leczy się na serce, dostaje szczepionkę, umiera nagle i okazuje się, że „umarł na serce”

Media w 99,9% należą do globalistów. Dokładnie do tej grupy ludzi, którzy wymyślili FAŁSZYWĄ pandemię po to, aby przestraszyć społeczeństwa i wprowadzić na świecie komunizm, w którym będą mieć pod kontrola każdego człowieka i każdy aspekt jego życia. NWO to depopulacja, chipowanie, kontrola poprzez 5G, modyfikacja genetyczna człowieka, niszczenie własności, niszczenie praw obywatelskich. ŚMIERĆ w strzykawce niosą narodom.

Media sieją propagandę i robią pranie mózgów. Politycy tworzą faszystowskie prawo zaciskając nas w klamrach coraz mocniej. Tworzą „prawo szantażu” odbierając nam GODNOŚĆ i PRAWO BYCIA CZŁOWIEKIEM.

Wirus zagraża 0,9% populacji – dane wg WHO. Przy zawyżonych statystykach, bo „covidem” nagle stało się wszystko, co nie dziwi, skoro przekupieni lekarze za wpisanie słowa „covid” dostają wysokie łapówki. „Szczepionka” zagraża CAŁEJ POPILACJI.
Gdyby miała tę samą śmiertelność, co wirus, zabije 100x więcej ludzi. To prosta matematyka. A zdaje się, że jej „śmiertelność” ZNANA, może być większa. Co spowoduje aktywny czynnik RNA/ DNA, który będzie modyfikował człowieka, nie wiemy. Na który gen wpłynie, jakie aktywności w człowieku wyłączy? Czy spowoduje sterylizację i w następnych pokoleniach nastąpi depopulacja? Nie wiemy czy wirus w ogóle istnieje. W grudniu 2020 amerykańska agencja leków FDA potwierdziła, że dotąd wirus nie został wyizolowany w całości, a wiec NIKT GO NIE WIDZIAŁ i nie zbadał
14 grudnia WHO (nareszcie!) przyznało, że testy PCR „tworzą fałszywie dodatnie wyniki”. A więc ich wskazania nic nie znaczą. Testy te nie wykrywają żadnego wirusa.

NA JAKIEJ PODSTAWIE TWOERDZI SIĘ ŻE JEST COVID ORAZ PANDEMIA?!

Mamy fałszywe statystyki i medialne pranie mózgów! Rządzący (razem z PO, PIS, PSL) krzyczą, że wszystko robią dla ratowania zdrowia. Tymczasem w związku z covid (przy zawyżonych naciąganych statystykach) zmarło przez cały rok 29 tys. osób, a w samym tylko w IV kwartale – aż 60 tys. osób więcej niż rok temu, których przestano leczyć od marca na choroby przewlekłe i przed którymi zamknięto szpitale. Takiej śmiertelności nie mieliśmy od czasu II wojny światowej.

Przymusowe szczepienia, to EKSPERYMENTY MEDYCZNE. Wg producenta preparat jest w fazie testów do 31 stycznia 2023r. Wg oficjalnych danych GIS szczepionka od momentu rozpoczęcia szczepień jest w fazie testow! Rozporządzenie RM dotyczące OC osób wykonujących szczepienia mówi, że jest to „eksperyment medyczny”. Eksperymenty medyczne są zabronione przez Konstytucję a Kodeks Karny przewiduje określone kary za taki proceder. Zabraniają też tego Przepisy Norymberskie.

Tymczasem na siłę wprowadza się „szczepienia”. Nawet na stronach MZ sfałszowano treść ulotki producenta. Producent pisze, że szczepionka „ nie była testowana pod kątem płodności” a na stronach naszego ministerstwa wpisali „negatywnego wpływu na płodność nie stwierdzono”.

Spokojnie to tylko śmierć.
Do Ciebie tez przyjdzie.
Za chwilę.
Zapuka do Twoich drzwi.
Wejdzie wojsko i zrobi to siłą. Albo odbiorą Ci Twoje prawa jeśli sam jej nie przyjmiesz. Albo zamkną w obozie i poddadzą resocjalizacji lub… utylizacji.

Czekasz z założonymi rękami.
Na śmierć.
Na swoją kolej. Posłusznie. Ze szmatą na twarzy.
Nie masz odwagi walczyć o swoją wolność, o swoje zdrowie.
O ŻYCIE swoje i swoich dzieci.
Nie masz odwagi, bojąc się mandatu.
Albo z lenistwa.

Boisz się walczyć
Zapraszasz do siebie ŚMIERĆ
W strzykawce

tekst: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: