Kategorie
covid-19

Nawet nie myśl o zdobyciu którejkolwiek ze szczepionek na Covid, dopóki tego nie przeczytasz!

Zastanawiasz się nad szczepionką COVID-19? PO PIERWSZE Przeczytaj te raporty o zgonach i urazach

Napisane przez: Stephen Halbrook
The Sons of Liberty

Udostępniaj szeroko – w grę wchodzi życie!  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy szczepionka COVID może Cię zabić lub okaleczyć – lub jest używana z pełną świadomością związanych z nią zagrożeń – zapoznaj się z tym zbiorem raportów o zgonach i obrażeniach.

To nadchodzi holokaust, kontynuacja  ludobójczego dziedzictwa szczepionek . W przeciwieństwie do wcześniejszych szczepionek, jest to szczepionka eksperymentalna, która zmienia twoje DNA i wstrzykuje nanocząsteczki. Tak więc przerażające, jak szczepionki były w przeszłości, spodziewaj się, że będzie znacznie gorzej ze szczepionką COVID. (Raport:  Odsetek niepożądanych reakcji na szczepionki COVID jest już 50 razy wyższy niż szczepionka przeciw grypie ).

I coś, o czym należy pamiętać – jeśli ktoś nie umrze lub nie zauważy żadnej krzywdy w krótkim okresie, nie oznacza to, że nie będzie to poważnych długoterminowych konsekwencji. Niebo jest granicą, jeśli chodzi o wstrzyknięcie trucizn i zmianę DNA.

Jest też kwestia ewentualnej sterylizacji, której tutaj nie zajmujemy.

Trend: prezes Nevady GOP wydaje list, w którym twierdzi, że Trump będzie prezydentem przez kolejne cztery lata

Nie chodzi o twoje zdrowie – ale o operację eksperymentalną / zabij. Prosto z nazistowskiego poradnika. Ci morderczy hipokryci twierdzą, że nie chcą ryzykować twojego zdrowia w związku z  przesadnym wirusem COVID  – ale nie mają z tym problemu, jeśli chodzi o szczepionkę.

Poniżej znajduje się tylko próbka szczepionki przeciwko COVID Holocaust.

Zobacz też:  FDA: szczepionka przeciwko COVID-19 „nie zatwierdzona przez FDA”; Szczepionki mogą mieć „poważne” skutki uboczne, „wciąż są badane”

Nadzór CDC: Szczepionka COVID-19 już osłabia tysiące  (stan na 18 grudnia)

Zobacz powyżej kilka interesujących informacji z CDC  tylko na okres 4 dni . I być może jest to nawet pokryte cukrem, ponieważ Pfizer (i inne firmy produkujące szczepionki) wpłacają pieniądze do CDC  za pośrednictwem Fundacji CDC . To tylko oficjalnie zgłoszone obrażenia – i kto wie, jakie będą długoterminowe konsekwencje dla zaszczepionych osób (jedną z konsekwencji w wielu przypadkach będzie prawdopodobnie rak).

Zobacz oficjalne slajdy  tutaj . Z prezentacji „Anafilaksja następująca po otrzymaniu szczepionki m-RNA COVID-19”, Thomas Clark, MD, MPH, 19 grudnia 2020 r.

13 zgonów po szczepieniu COVID-19 przekazanym VAERS  (na dzień 30.12.2020 )

Trzynaście zgonów (11 w USA) po szczepieniu przeciwko COVID zostało zgłoszonych do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) do 30.12.2020. Możemy spodziewać się, że będzie to poważne niedoszacowanie faktycznej liczby zgonów.

Ta baza danych została utworzona w 1990 roku przez CDC i FDA w odpowiedzi na ustawę National Childhood Vaccine Injury Act (NCVIA) z 1986 r., Która nakłada na producentów szczepionek i pracowników służby zdrowia obowiązek informowania amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) o niepożądanych reakcjach po szczepieniu. . [1] Jednak każdy, w tym pacjenci i członkowie rodziny, może składać raporty. [2]

VAERS to doskonały sposób na potwierdzenie liczby  zgłoszonych  urazów i zgonów w wyniku szczepień na całym świecie (chociaż wydaje się, że jest stosowany głównie w USA). Baza danych może być  przeszukiwana na oficjalnej stronie rządowej  tutaj lub przez system Med-Alerts obsługiwany przez National Vaccine Information Centre  tutaj (wersja bardziej przyjazna dla użytkownika ze zwiększonymi możliwościami wyszukiwania).

Liczba zgonów wynosząca 11 w USA na tak wczesnym etapie kampanii szczepień przeciwko COVID jest wystarczająco otrzeźwiająca – ale z pewnością musi to być wierzchołek góry lodowej. Jak podaje sama rządowa witryna VAERS,

„Niedostateczne raportowanie” jest jednym z głównych ograniczeń systemów biernego nadzoru, w tym VAERS. Termin „zaniżanie danych” odnosi się do faktu, że VAERS otrzymuje zgłoszenia dotyczące jedynie niewielkiej części faktycznych zdarzeń niepożądanych. [3]

Co więcej, prawdopodobnie niewiele ofiar szczepień, które nawet rozpoznają, że są poszkodowani w wyniku szczepienia, zna bazę danych; lekarze na ogół nie są pomocni w dostrzeganiu oczywistego urazu wywołanego szczepionką. (Rutynowo odrzucają momenty urazów / zgonów związanych ze szczepieniami jako „zbieg okoliczności”). Można również dostrzec potencjalną trudność w skłonieniu osób z zagranicy do zgłaszania się do VAERS, ponieważ VAERS jest amerykańską bazą danych.

Rzeczywiście, National Vaccine Information Centre napisało w 2015 r .:

Podczas spotkania National Vaccine Advisory urzędnicy CDC poinformowali, że około 70 procent raportów VAERS jest pisanych odręcznie i przesyłanych pocztą lub faksem, podczas gdy 30 procent to zgłoszenia online. System otrzymuje około 30 0005 raportów rocznie i  szacuje się, że tylko od 1 do 10 procent zdarzeń niepożądanych szczepionek jest zgłaszanych do VAERS .

Niedostateczne zgłaszanie reakcji na szczepionki w Stanach Zjednoczonych jest powszechnie uznaną słabością VAERS. Wiadomo również, że federalni urzędnicy ds. Zdrowia niewiele zrobili, aby zwiększyć zgłaszanie się dostawców szczepionek do VAERS od czasu uchwalenia ustawy National Childhood Vaccine Injury Act w 1986 r., Która wymaga zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek. [4]

Uwagi VAERS:
[1]  VAERS , „About the VAERS Programme”. Pobrano 5 kwietnia 2017 r. Z https://vaers.hhs.gov/about/index.
[2]  VAERS , „VAERS Data”. Pobrano 5 kwietnia 2017 r. Z https://vaers.hhs.gov/data/index.
[3] Tamże.
[4]  National Vaccine Information Centre , „Proposed Changes Restrict Vaccine Reaction Reporting” (5 stycznia 2015). Pobrano 6 kwietnia 2017 r. Ze strony http://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/J January-2015/CDC-Changes-Restrict-Vaccine-Reaction-Reports.aspx#_edn8.

140 poważnych przypadków po szczepieniu COVID-19 przesłanych do VAERS  (stan na 30.12.2020 )

140 poważnych incydentów po podaniu szczepionki COVID zgłoszono do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) do 30.12.2020.

Możemy spodziewać się, że będzie to poważne niedoszacowanie faktycznej liczby zgonów. Przeczytaj więcej o VAERS w sekcji powyżej.

7 mieszkańców domów opieki w placówce w New Hampshire umiera po szczepieniu

Poinformowano, że 7 mieszkańców zmarło, a kilku współpracowników odniosło obrażenia po zaszczepieniu się w domu opieki w Dover Riverside w New Hampshire. Najpierw kilka raportów na Facebooku. W poście z 30 grudnia użytkownik Facebooka mówi:

„Stało się to w tym tygodniu w domu opieki z 215 łóżkami w NH. Domyślam się, że nie są na pełnych obrotach, więc śmiertelność jest prawdopodobnie wyższa niż 2%. ” Donna Judge, New Hampshire

Posty zawierały następujące anonimowe wspólne oświadczenia:

Od mojego przyjaciela z LNA, który pracuje w Dover Riverside Nursing Home: Aktualizacja szczepionki… Podano ją mieszkańcom w poniedziałek po południu, a ostatniej nocy podczas mojej zmiany 3-11 zmarło 4 mieszkańców. To jest całkowicie niespotykane. Nigdy nie mamy nawet czterech wyjść w ciągu jednego dnia.  …

Powiedziała też: Kilku moich współpracowników miało również reakcje i skutki uboczne. Nie jestem pewien, dlaczego eksperymentują na pracownikach służby zdrowia. Co się stanie, gdy wszyscy pracownicy służby zdrowia ucierpią?

W komentarzach ktoś stwierdza:

Myślę, że jest to to samo miejsce, które napisał o tym mój przyjaciel. Od tamtej pory to właściwie 7 zgonów.

Ta sama osoba opublikowała następujące anonimowe wypowiedzi znajomego:

Pielęgniarka z naszej grupy modlitewnej podzieliła się tym, że 4 mieszkanie (gdzie pracuje) zmarło w ciągu 24 godzin po otrzymaniu szczepionki. Nie usłyszysz tego w wiadomościach! AKTUALIZACJA… zmarło jeszcze 3 osoby, które były zdrowe,  dopóki nie przyjęli szczepionki. Stwierdziła również, że jej współpracownicy, którzy zdecydowali się na szczepienie, reagują. To jest w NH. 7 zabitych, a inni reagują! A jednak nie ma o tym wzmianki w wiadomościach. …

Tak nazywa się szczepionka. To Pfizer! Powiedziała, że ​​przyszli podczas jej zmiany od 3 do 11 i dali rezydencji tę szczepionkę z C19 i w ciągu 24 godzin 4 od rezydencji zmarło. Powiedziała, że ​​to niespotykane, aby 4 osoby umarły w ciągu 24 godzin . Powiedziała również, że próbowali ją zmusić, aby to dostała, a ona odmówiła, podobnie jak niektórzy jej współpracownicy i ci, którzy to zrobili, kilku z nich reaguje!

Również jak podano na stronie internetowej New Hampshire (autora, który dystansuje się od bycia antyszczepionkowcem):

Anonimowe źródło z NH Health Care Industry wskazało nam, że siedmiu starszych pacjentów zmarło po otrzymaniu szczepionki COVD19 . Zgłoszona przyczyna śmierci? COVID-19. …

Źródło poprosiło o zachowanie anonimowości, ale donosi, że dwóch pacjentów w Dover, NH, Long Term Care Facility (LTCF) zmarło w ciągu 48 godzin od zaszczepienia. Pozostałych 5 (wszystkie zaszczepione zaraz po Bożym Narodzeniu) zmarło w ciągu następnych dziesięciu dni.

Steve MacDonald, „Inside Source Says 7 Died in a Dover, NH Nursing Home After Rececine”, Granite Grok (4 stycznia 2021). Pobrano 5 stycznia 2021 r. Z
https://granitegrok.com/blog/2021/01/inside-source-says-7-died-in-a-dover-nh-nursing-home-after-receiving-the-vaccine

Nic dziwnego, że COVID-19 jest uważany za przyczynę śmierci, aby chronić śmiertelny program szczepień przed zdyskredytowaniem.

41-letni Asystent Pediatryczny umiera 2 dni po szczepieniu COVID

Raport:

Władze ds. Zdrowia w Portugalii są obecnie opisane jako „w pogotowiu” po niewyjaśnionej do tej pory  śmierci 41-letniej pediatry, asystentki operacyjnej, dwa dni po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Covid . …

Kobieta była jednym z 538 pracowników służby zdrowia w szpitalu onkologicznym IPO w Porto, którzy otrzymali w zeszłą środę pierwsze szczepienia szczepionką BioNTech / Pfizer.

Natasha Donn, „Śmierć asystenta pediatry dwa dni po otrzymaniu szczepionki Covid stawia portugalskie władze zdrowotne w stan gotowości”, mieszkaniec Portugalii (3 stycznia 2021). Pobrano 1 stycznia 2021 r. Z https://www.portugalresident.com/death-of-pediatric-assistant-two-days-after-receiving-covid-vaccine-puts-portuguese-health-authorities-on-alert/

Zwróć uwagę na błąd – nazywając śmierć „niewyjaśnioną”, gdy jest całkiem oczywiste, że śmierć jest spowodowana szczepionką.

Mieszkaniec Szwajcarii umiera po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19

Raport:

Osoba w Szwajcarii zmarła po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19, podał Reuters.

Zmarły był jedną z pierwszych osób w kraju, które otrzymały szczepionkę.

SAMAA w Szwajcarii zgłasza pierwszą śmierć po podaniu szczepionki Pfizer COVID-19 (30 grudnia 2020 r.). Pobrano 5 stycznia 2021 r. Z
https://www.samaa.tv/news/2020/12/switzerland-reports-first-death-after-pfizer-covid-19-vaccine-shot

Zdrowy lekarz umiera po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID
Gregory Michael MD, położnik i ukochany mąż, zabity przez szczepionkę COVID w wieku 56 lat.

Heidi Neckelmann donosi o śmierci męża z powodu szczepionki COVID-19:

Miłość mojego życia, mój mąż Gregory Michael MD, położnik, który miał swoje biuro w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach zmarł przedwczoraj z powodu silnej reakcji na szczepionkę COVID.

Był bardzo zdrowym 56-latkiem , kochanym przez wszystkich w społeczności urodził setki zdrowych dzieci i pracował niestrudzenie podczas pandemii.

Został zaszczepiony szczepionką Pfizer w MSMC 18 grudnia, 3 dni później zobaczył silne wybroczyny na stopach i rękach, które skłoniły go do zwrócenia się o pomoc na izbie przyjęć w MSMC. CBC zrobione po przybyciu do szpitala wykazało, że liczba płytek krwi wynosi 0 (normalna liczba płytek krwi waha się od 150 000 do 450 000 płytek krwi na mikrolitr krwi).  Został przyjęty na oddział intensywnej terapii z rozpoznaniem ostrej ITP wywołanej reakcją na Covid szczepionka. Zespół doświadczonych lekarzy przez 2 tygodnie bezskutecznie próbował zwiększyć liczbę płytek krwi. W jego opiekę zaangażowani byli eksperci z całego kraju. Bez względu na to, co zrobili, liczba płytek krwi nie chciała wzrosnąć. Był przytomny i energiczny przez cały proces, ale 2 dni przed operacją ostatniej instancji dostał udaru krwotocznego spowodowanego brakiem płytek krwi, który odebrał mu życie w ciągu kilku minut.

Był zwolennikiem szczepionek, dlatego sam to dostał.

Uważam, że ludzie powinni mieć świadomość, że mogą się zdarzyć skutki uboczne, że nie jest to dobre dla wszystkich iw tym przypadku zniszczyło piękne życie, doskonałą rodzinę i dotknęło tak wielu ludzi w społeczności.

Nie pozwól, aby jego śmierć poszła na marne, uratuj więcej istnień, czyniąc te informacje wiadomościami.

Heidi Neckelmann (Facebook, 5 stycznia 2021). Pobrano 8 stycznia 2021 r. Z https://www.facebook.com/heidi.neckelmann/posts/10157817790183977

Więcej o śmierci  tutaj .

Pracownik Kaiser Permanente umiera po otrzymaniu szczepionki na COVID-19

ABC 7 News donosi:

Kaiser Permanente bada epidemię COVID-19, która zabiła jednego i zainfekowała dziesiątki pracowników szpitala w San Jose po świętach Bożego Narodzenia.

Podczas gdy poprzednie oświadczenie próbuje winić COVID-19 za śmierć, wydaje się, że jest to spowodowane szczepionką:

Jeśli chodzi o szczepienia, personel oddziału ratunkowego szpitala jako pierwszy otrzymał szczepionkę COVID-19 niecałe 10 dni temu.  Szpital twierdzi, że „nie oczekuje się, że osiągną odporność, gdy nastąpi to narażenie. Ważne jest nie tylko, aby każdy się zaszczepił, ale aby otrzymać wymagane dwie dawki szczepionki, aby być chronionym ”.

Chris Nguyen, 1 martwy, 44 personel ratunkowy w szpitalu w San Jose zarażony COVID-19; winny może być nadmuchiwany kostium świąteczny, ABC 7 News (4 stycznia 2021). Pobrano 5 stycznia 2020 r.ze strony
https://abc7news.com/health/1-dead-44-emergency-staff-infected-with-covid-19-at-sj-hospital/9352548/?fbclid=IwAR0Ql81PjWNtQ4NpE0h6-3- JN2xWp4UtX9-aK0aXy9O14DD8h13suFagxTw

4 osoby w Izraelu umierają wkrótce po podaniu szczepionki Pfizer / BioNTech

Zgłoszone 1 stycznia:

Odkąd szczepienia rozpoczęły się 20 grudnia, co najmniej cztery osoby w Izraelu zmarły wkrótce po podaniu szczepionki , poinformował publiczny nadawca Kan.

RT, „Setki Izraelczyków zarazi się Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer / BioNTech – doniesienia” (1 stycznia 2021). Pobrano 8 stycznia 2021 r.ze strony https://www.rt.com/news/511332-israel-vaccination-coronavirus-pfizer/

Nic dziwnego, że próbują to ukryć za pomocą typowego oświetlenia gazowego („to wszystko przypadek!”):

Jednak Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że trzy zgony nie miały związku ze szczepionką, a czwarty przypadek 88-letniego mężczyzny z wcześniej istniejącymi schorzeniami jest obecnie badany.

Tamże.

Teść osoby umiera 3 dni po podaniu szczepionki Pfizer

Z Twittera:

Dwóch mieszkańców domów opieki w Norwegii umiera po szczepieniu Pfizera COVID

Raport:

Norweska Agencja Leków ogłosiła, że  dwóch rezydentów domów opieki zmarło kilka dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19 i rozpoczęto dochodzenie w sprawie tych zgonów.

RT, „Dochodzenie rozpoczęte, gdy 2 osoby umierają w norweskich domach opieki kilka dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer na Covid-19” (5 stycznia 2021). Pobrano 8 stycznia 2021 r. Ze strony https://www.rt.com/news/511623-norway-covid19-vaccine-deaths/

Jak zwykle, osoby szczepiące gasną, co jest przyczyną:

„Musimy ocenić, czy szczepionka jest przyczyną śmierci, czy też jest to zbieg okoliczności, że wydarzyło się to wkrótce po szczepieniu” – powiedział dyrektor medyczny Steiner Madsen w oświadczeniu dotyczącym zgonów.

Tamże.

Po szczepionce Moderna stan zdrowia człowieka przybiera straszny obrót

Shawn Skelton zgłasza to na Facebooku 7 stycznia:

Jeśli rozważasz szczepionkę przeciwko COVID… .. MODERNA…. Odradzałbym to! Jestem w złym stanie! Codziennie się pogarsza i nie otrzymuję pomocy ani odpowiedzi! Boję się co najmniej na śmierć ! A znalezienie kogoś, kto spróbuje to rozgryźć, nie było wielkim sukcesem! Poszedłem dziś do 2 szpitali, wyszedłem z diakonis i udałem się do St Vincent. Tam też nie ma odpowiedzi. Mówią, że pójdziemy do neurologa (który wie, kiedy mnie widzą) wczoraj mój język zaczął się skurczyć i nie przestał. Dziś całe moje ciało ma konwulsje przez cały dzień! Wysłali mnie do domu !! Publikuję 2 filmy, które są dość zawstydzające, jeśli mnie znasz, ale chcę, abyś zobaczył, co się ze mną dzieje!
Proszę, módlcie się za mnie

Shawn Skelton, Facebook, 7 stycznia 2021

Film przedstawiający cierpienie Shawna  tutaj

Dwie pielęgniarki trafiają na ostry dyżur po szczepieniu przeciwko COVID

Z prywatnej grupy na Facebooku (24.12.2020 lub wcześniej):

Pielęgniarka z Tennessee ma paraliż twarzy po szczepieniu przeciwko COVID; „nie obchodzimy ich”
https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.bitchute.com/embed/2gQi6cDqcrbo/&usg=ALkJrhj_GDxQcwsBJzGZGlLMosnNW4hdRw
Pracownik służby zdrowia z pierwszej linii, poszkodowany przez szczepionkę COVID, żona ujawnia stronniczość mediów

Marcella Piper-Terry ( Facebook, 5 stycznia ):

Karl Dunkin jest pierwszym pracownikiem służby zdrowia, który „przeprowadził własne badania” i zdecydował się na szczepionkę Covid.

Oto, co jego żona, Jennifer, chce, abyś wiedziała o ich doświadczeniu…

„Ostatnie 8 dni było niesamowitym wyzwaniem. Nie interesowało mnie publiczne dzielenie się szczegółami naszego życia, ale dzięki naszemu doświadczeniu stało się jasne, że informacje pomocne osobom cierpiącym na szczepionkę Covid są minimalne. Grupy publiczne, które dzielą się doświadczeniami ze szczepionką, aktywnie usuwały posty opisujące doświadczenia moich mężów, ponieważ nie są one zgodne z przesłaniem, które chcą, abyś usłyszała.

„Zanim zacznę, chciałbym wyjaśnić, że mój mąż jest pracownikiem pierwszej linii opieki zdrowotnej i służy swojej społeczności na różne sposoby od ponad 10 lat. Chciałabym również podziękować każdej osobie, która skontaktowała się z moim mężem i ze mną, aby zaoferować pocieszenie i wsparcie. Doceniamy cię.

„26 grudnia mój mąż otrzymał szczepionkę Moderna Covid. Wkrótce potem poczuł lekką gorączkę i ogólne wyczerpanie. Następnego dnia przyszedł czas na niesamowite wyzwania, w wyniku których mój mąż leżał w łóżku. Wyczerpanie całego ciała, niesamowicie wysoka gorączka, dreszcze, bóle głowy, nudności. Mógłby jęczmień podnieść ramię…

„Wpisz poniedziałek, 28.12. Przy 1000 mg Tylenolu i 800 mg Motrinu (ibuprofenu) wyrzucał temperaturę wyższą niż 104. Zabrałem go do lokalnej izby przyjęć, gdzie powiedziano mu, aby leczył objawy jak Covid, dopóki nie udowodniono, że jest inaczej… dali mu płyny dożylne i wysłali na swój sposób…

„Czekając na jego ostatecznie negatywne wyniki (nie ma Covid), zadzwoniłem do wielu ośrodków pilnej opieki, które odmówiły mu wizyty, lekarzy dyżurnych w ECHN, którzy odmówili udzielenia porady medycznej pacjentowi z ECHN (nie jest że ich praca?! Powiedział mi również, że 104 gorączki nie są niebezpieczne, a okłady z lodu i zimne ubrania, które nakładaliśmy na jego ciało, „tylko sprawią, że poczuję się lepiej i nic dla niego nie zrobię”.) pozostawiony samemu sobie z minimalnymi wskazówkami od specjalistów w tej dziedzinie, w których mój mąż pracuje od ponad dziesięciu lat…

„Możesz pomyśleć, dlaczego nie zadzwoniłeś na gorącą linię szczepień? Zrobiliśmy. To był nasz pierwszy telefon. Odebrali i powiedzieli, że zgłaszają objawy online w celu śledzenia, a następnie rozłączyli się. Nie było wskazówek dotyczących leczenia, żadnych zaleceń, do kogo zwrócić się o pomoc… nic poza „Mam nadzieję, że czujesz się lepiej”.

„Przewiń trochę do przodu. Objawy nadal się pogarszały i ostatecznie zabrałem go do prywatnej, wysoko cenionej izby przyjęć w Hartford CT w celu dalszej opieki. Nie dzieląc się szczegółami, powiem, że mój mąż był i nadal jest tak niesamowicie chory, że szpital testuje każdą potencjalną przyczynę jego objawów, co obejmuje ponad 20 testów i liczy:

– niezliczone prześwietlenia rentgenowskie,
– wiele ultradźwięków,
– nakłucia lędźwiowe w przypadku zapalenia opon mózgowych, oraz
– regularne, bieżące badania krwi na bakterie krwi, by wymienić tylko kilka.

„Lekarze i pielęgniarki z chorób zakaźnych konsultują się ze sobą, próbując jak najlepiej zidentyfikować potencjalne próbne metody leczenia, aby zobaczyć, co działa, a co nie. Na razie podano mu leki przeciwbakteryjne, aby złagodzić objawy.

„Mój mąż po czterech dniach nadal pozostaje w rękach troskliwych, zainteresowanych i dobrze zbadanych profesjonalistów, którzy są JEDYNYMI profesjonalistami, których interesuje pomoc, badanie i próbowanie.

„Pod koniec dnia jestem niezmiernie wdzięczny za ten prywatny, wysoko ceniony szpital w Hartford, ale jestem bardzo zaniepokojony tym, jak niewiele się dzieli z objawami szczepionki Covid i ich ciężkością. Dwa dni temu dostrzegłem duży nacisk, aby w wiadomościach o szczepionce pojawiła się kusząca obietnica „normalnego upadku”, jeśli wszyscy się zaszczepimy… proszę wziąć pod uwagę nasze doświadczenia, decydując, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny.

„A jeśli poświęciłeś trochę czasu na przeczytanie tego, proszę PODZIEL SIĘ. Niewiele jest dostępnych informacji dla cierpiących. A jeśli z jakiegokolwiek powodu coraz bardziej chorujesz, zwróć się o pomoc do najlepszego szpitala, jak tylko możesz.

„Jeśli masz jakieś pytania dotyczące mojego męża, jego doświadczenia lub mojego, proszę o kontakt. Chcę, abyś był uzbrojony w informacje o WSZYSTKICH skutkach ubocznych szczepionki, abyś mógł podejmować najlepsze decyzje dla siebie i swoich rodzin.

„Z każdym życzeniem, żebyś ty i twój był bezpieczny i
zdrowy , Jen.”

Lekarz z Bostonu doznał wstrząsu anafilaktycznego po szczepionce Moderna COVID

Raport na temat dr Hosseina Sadrzadeha z Boston Medical Center:

W odcinku wigilijnym, który zwrócił na siebie uwagę całego świata, Sadrzadeh powiedział, że doznał „wstrząsu anafilaktycznego” po wykonaniu zastrzyku  w klinice dla pracowników połączonej z izbą przyjęć  BMC. Jego serce zaczęło bić szybciej. Mrowienie w języku i gardle. Zaczął się pocić i czując, że zaraz zemdleje, wstrzyknął sobie swój EpiPen. Po wyzdrowieniu i powrocie do pracy następnego dnia, dwa dni później lekarz doświadczył drugiej rundy objawów. …

„Będziemy musieli śledzić wszystkie z tych komplikacji, ale szczególnie  anafilaksję, która może zagrażać życiu ” – powiedział dr Irwin Redlener, profesor Uniwersytetu Columbia i dyrektor jego inicjatywy w zakresie zasobów i reagowania na pandemię. Opierając się na wczesnych doniesieniach, powiedział: „ możemy skończyć z wieloma osobami z ostrymi reakcjami ”.

Robert Weisman, „Strach przed szczepieniami w wigilię lekarzy z Bostonu podkreśla potrzebę wprowadzenia środków bezpieczeństwa”, msn.com (5 stycznia 2021). Pobrano 9 stycznia 2021 r. Z https://www.msn.com/en-us/health/medical/boston-doctors-christmas-eve-vaccine-scare-underscores-need-for-safety-measures/ar-BB1cuni7

Pielęgniarka z Tennessee traci przytomność po szczepieniu na COVID (czy wciąż żyje?)
https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.bitchute.com/embed/a1LmccFom8FC/&usg=ALkJrhi1LvBfAaiFjjPFhGQmmsVK2PLSaw

Czy ona wciąż żyje? Niepewny. Ten post  bada to pytanie.

Australijczycy zaszczepieni na COVID-19 Pozytywny wynik testu na HIV

Dlatego rząd australijski rozwiązał umowę z firmą na dostawę milionów dawek szczepionki COVID-19. Mike Adams pisze :

Jak donosi  Great Game India :

„ Australia wycina szczepionkę przeciwko koronawirusowi za miliard dolarów po tym, jak uczestnicy testują pozytywny wynik testu na HIV

„Rząd australijski rozwiązał umowę dotyczącą szczepionki przeciwko koronawirusowi o wartości miliarda dolarów z australijską firmą biotechnologiczną CSL Limited na dostawę 51 milionów dawek szczepionki Covid-19 opracowywanej przez University of Queensland po tym, jak kilku uczestników badania przedstawiło fałszywie dodatnie wyniki testu na HIV. ”(Końcowy cytat)

Co ciekawe, według tej historii testy na HIV są „fałszywie dodatnimi”. Ale jeśli HIV faktycznie zostanie wykryty, to dlaczego jest fałszywy?

Zwróć uwagę, że kiedy ktoś jest nosicielem koronawirusa, nigdy nie nazywa się tego fałszywie dodatnim. Nazywa się to po prostu „pozytywnym” wynikiem lub nowym „przypadkiem” zakażenia. Zgodnie z tą logiką, ci biorcy szczepionek powinni być również określani jako „przypadki” HIV.

I nasuwa się pytanie: co jest umieszczane w szczepionce, która jest na tyle podobna do wirusa HIV, aby wywołać pozytywny wynik testu?

Mike Adams, DEPOPULATION VAX: Badani, którym wstrzyknięto szczepionki na koronawirusa, nagle uzyskały pozytywny wynik na obecność wirusa HIV – aktualizacja, VaccineDeaths (11 grudnia 2020). Pobrano 16 grudnia 2020 r. Z https://vaccinedeaths.com/2020-12-11-trial-subjects-injected-with-coronavirus-vaccines-hiv.html

Adams podnosi kilka dobrych punktów. W jaki sposób ustalono, że te „fałszywe alarmy” są fałszywe? Czy możemy ufać, że osoby szczepiące, które  nieustannie mordują , powiedzą prawdę? A jaka trucizna może znajdować się w szczepionce, która sprawiłaby, że uczestnicy badania mieliby pozytywny wynik testu na obecność wirusa HIV?

Artykuł opublikowany za zgodą Stephena Halbrooka na VaccinesAndChristianity.org

___
https://sonsoflibertymedia.com/consifying-the-covid-19-vaccine-first-read-these-reports-of-deaths-injuries/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=46940

55 Amerykanów zmarło po szczepieniu COVID, w Norwegii liczba zgonów wzrosła do 29

ZeroHedge, com

Wśród rosnących wezwań do  wstrzymania  stosowania szczepionek COVID-19 na bazie mRNA  produkowanych przez firmy takie jak Pfizer,  zwłaszcza wśród osób starszych , sytuacja w Norwegii znacznie się pogorszyła, ponieważ Skandynawia zarejestrowała obecnie łącznie 29 zgonów wśród osób powyżej w wieku 75 lat, którzy otrzymali pierwszą szczepionkę przeciwko COVID-19.

Jak donosi Bloomberg,  dodaje to sześć do liczby znanych ofiar śmiertelnych w Norwegii, a także obniża uważaną za dotkniętą grupę wiekową z 80.

Do piątku Pfizer / BioNTech była jedyną dostępną szczepionką w Norwegii, a  zatem „wszystkie zgony są związane z tą szczepionką” –  poinformowała Norweska Agencja Leków w pisemnej odpowiedzi dla Bloomberga w sobotę.

„Oceniono 13 zgonów i wiemy o kolejnych 16, które są obecnie oceniane”  – podała agencja.

Wszystkie zgłoszone zgony dotyczyły  „osób starszych z poważnymi podstawowymi zaburzeniami”  .

„Większość ludzi doświadczyła oczekiwanych skutków ubocznych szczepionki, takich jak nudności i wymioty, gorączka, miejscowe reakcje w miejscu wstrzyknięcia i pogorszenie stanu podstawowego”.

Norweskie doświadczenie skłoniło ten kraj do zasugerowania, że szczepionki Covid-19  mogą być zbyt ryzykowne dla bardzo starych i nieuleczalnie chorych … dokładnie ta grupa, która jak pokazuje „nauka”, jest w rzeczywistości zagrożona tym wirusem.

Pfizer i BioNTech współpracują z norweskim organem regulacyjnym w celu zbadania zgonów w Norwegii, powiedział Pfizer w oświadczeniu przesłanym e-mailem. Agencja stwierdziła, że ​​„liczba dotychczasowych incydentów nie jest niepokojąca i zgodna z oczekiwaniami” –  powiedział Pfizer.

Jednak to nie tylko Norwegia, ponieważ  Zachary Stieber z The Epoch Times donosi,  że  pięćdziesiąt pięć osób w Stanach Zjednoczonych zmarło po otrzymaniu szczepionki COVID-19,  według raportów przesłanych do systemu federalnego.

Według raportów, zgony miały miejsce wśród osób otrzymujących zarówno szczepionkę Moderna, jak i Pfizer-BioNTech.

W niektórych przypadkach pacjenci umierali w ciągu kilku dni od otrzymania szczepionki COVID-19.

Jeden mężczyzna, 66-letni mieszkaniec domu seniora w Kolorado, był senny i pozostał w łóżku dzień po zaszczepieniu Moderny. Wczesnym rankiem następnego dnia, w Boże Narodzenie, mieszkaniec „był obserwowany w łóżku leżącego nieruchomo, bladego, z półotwartymi oczami i pianą wydostającą się z ust i niereagującą”, stwierdza raport VAERS. „Nie oddychał i nie miał pulsu”.

W innym przypadku 93-letniemu mężczyźnie z Południowej Dakoty wstrzyknięto szczepionkę Pfizer-BioNTech 4 stycznia około godziny 11:00 Około dwie godziny później powiedział, że jest zmęczony i nie może kontynuować fizjoterapii, którą wykonywał już. Zabrano go z powrotem do swojego pokoju, gdzie powiedział, że jego nogi są ciężkie. Niedługo potem przestał oddychać. Pielęgniarka ogłosiła zakaz reanimacji.

Oprócz zgonów ludzie zgłosili 96 zdarzeń zagrażających życiu po szczepieniach COVID-19, a także 24 trwałe kalectwa, 225 hospitalizacji i 1388 wizyt na izbach przyjęć.

Nie tylko starzy i wątli w Izraelu, który z dumą rości sobie pretensje do największego wysiłku szczepień na świecie (największy odsetek zaszczepionej populacji),

Jak donosi RT ,  co najmniej 13 Izraelczyków doświadczyło paraliżu twarzy po podaniu szczepionki Pfizer Covid-19 , miesiąc po tym, jak amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków zgłosiła podobne problemy, ale powiedziała, że ​​nie są one powiązane z szczepionką.

Izraelski punkt sprzedaży Ynet  poinformował , powołując się na Ministerstwo Zdrowia, że ​​zdaniem urzędników liczba takich przypadków  może być wyższa.

„Chodziłem z nim przez co najmniej 28 godzin [paraliż twarzy]” – powiedziała Ynet jedna z osób, u których wystąpił efekt uboczny.

„Nie mogę powiedzieć, że później zniknął całkowicie, ale poza tym nie miałem innych bólów, z wyjątkiem niewielkiego bólu w miejscu wstrzyknięcia, ale nie było nic poza tym”.

Ynet zacytowała prof. Galię Rahav, dyrektor oddziału chorób zakaźnych w Sheba Medical Center, która powiedziała, że  nie czuje się „komfortowo” z podaniem drugiej dawki osobie, która otrzymała pierwszą szczepionkę, a następnie cierpiała na paraliż.

„Nikt nie wie, czy ma to związek ze szczepionką, czy nie. Dlatego powstrzymałabym się od podania drugiej dawki komuś, kto doznał paraliżu po pierwszej dawce ”- powiedziała.

Wreszcie,  jak zauważyliśmy wczoraj  po wiadomościach o rosnącej liczbie zgonów poszczepiennych w Noway,  eksperci ds. Zdrowia z Wuhan w Chinach wezwali Norwegię i inne kraje do zawieszenia stosowania szczepionek COVID-19 opartych na mRNA  produkowanych przez firmy takie jak Pfizer, zwłaszcza wśród osób starszych.

Według chińskich raportów Global Times  Chińscy eksperci stwierdzili, że incydent ze śmiercią powinien być oceniany ostrożnie, aby zrozumieć, czy śmierć była spowodowana przez szczepionki lub inne wcześniej istniejące schorzenia tych osób.

Yang Zhanqiu, wirusolog z Wuhan University,  powiedział w piątek Global Times, że incydent ze śmiercią, jeśli udowodniono, że jest spowodowany przez szczepionki, pokazał, że działanie szczepionki Pfizer i innych szczepionek mRNA nie jest tak dobre, jak oczekiwano, Głównym celem szczepionek mRNA jest leczenie pacjentów.

Immunolog z Pekinu, który poprosił o anonimowość, powiedział w piątek Global Times, że  świat powinien zawiesić stosowanie szczepionki mRNA COVID-19 reprezentowanej przez firmę Pfizer, ponieważ ta nowa technologia nie dowiodła bezpieczeństwa przy stosowaniu na dużą skalę ani w zapobieganiu wszelkie choroby zakaźne.

Powiedział, że osobom starszym, zwłaszcza osobom powyżej 80. roku życia, nie należy zalecać szczepienia przeciwko COVID-19 .

Wszystko to stanowi problem, ponieważ to osoby starsze są najbardziej narażone (szczerze mówiąc, na każdym realnym ryzyku), a zatem najbardziej potrzebują ochrony.

Chińscy eksperci ds. Zdrowia twierdzą natomiast, że  najbardziej starszym i słabszym osobom należy zalecić przyjmowanie leków poprawiających ich układ odpornościowy.

Oczywiście, nie można nie zauważyć ironii naukowców ze źródła dżumy, która zabiła miliony ludzi na całym świecie i zniszczyła życie / gospodarkę prawie na całym świecie, teraz wzywa do zaprzestania procesu ochrony przed zarazą.

___
https://www.zerohedge.com/covid-19/55-americans-have-died-following-covid-vaccination-norway-deaths-rise-29

za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/01/nawet-nie-mysl-o-zdobyciu-ktorejkolwiek-z-falszywych-szczepionek-covid-dopoki-tego-nie-przeczytasz/

Dodaj komentarz: