Kategorie
covid-19

Dawkowanie mRNA – czy na pewno bezpieczne ?

Dawkowanie mRNA – totalna nieprzebadana do końca nowość tego świata. Czy na pewno bezpieczna? FB, YT namiętnie usuwa wszelkie informacje, dlatego warto się zastanowić…

Logika nakazuje zapytać czy informacje płynące z mediów głównego przekazu tak naprawdę wiedzą czy przekazują wyłącznie to co mają przekazać pod presją zainteresowanych? Zewsząd płynie wiele nie podawanych w mediach informacji, że szczepienie może powodować paraliż ciała, konwulsje i śmierć. Poniżej przedstawiam linki do tych informacji, których nie zobaczycie i nie przeczytacie w mediach:

Nowa normalność w 2021 dokument (obejrzyj darmowy film video)
https://player.vimeo.com/external/498284641.hd.mp4?s=3a6234c425782534e4367f9bf90e14bafa23ee48

Szczepienie C-19: niepotwierdzone skutki uboczne. Największy zrzut informacji na temat wyjątkowo szkodliwych szczepionek przeciwko COVID. Świadectwa i doświadczenia tych, którzy go wzięli:
https://prezi.com/i/byzl22mqwfaa/compilation-of-cv-experiences/

Wniosek wynikający z tych informacji jest taki, aby nie brać szczepionki. Informacje przedstawione pokazują, że to ryzykowne! Po co szczepić się, gdy wskaźnik przeżycia COVID przekracza 99,9% na świecie? Ponadto media skupiają się na przypadkach, a nie zgonach. Dlaczego tak jest?

Idąc dalej ogólnie na świecie najwięcej zgonów jest związanych z innymi zgonami / chorobami (rak, problemy z sercem itp.) niż przez wirusa paraliżującego świat. Z załączonych linków wynika, że nie jest to żadna „szczepionka” (ciężko ją tak na logikę scharakteryzować), tylko to jest zastrzyk mRNA, który może zmienić twoje DNA na gorsze, a nie lepsze.

Dodatkowo nie możesz pozwać firmy Pfizer lub Moderna, jeśli masz poważne skutki uboczne szczepionki Covid. Rządy także prawdopodobnie nie zrekompensują Ci szkód, będą szukać tj firmy ubezpieczeniowe haczyków, aby za wszelką cenę się wymigać, a przedstawione kwoty przez rząd w Polsce są mizerne jak za utratę zdrowia!!!
https://www.cnbc.com/2020/12/16/covid-vaccine-side-effects-compensation-lawsuit.html

Kim jest Tiffany Dover? To jest Tiffany Dover pielęgniarka jaką zapewne już w sieci widzieliście.

Czy możliwe jest, aby Tiffany Pontes Dover nie żyła??? Być może dowód znajduje się w poniższym linku. Pamiętajcie nie opublikowała filmu o swoim obecnym statusie przez prawie 2 tygodnie po przyjęciu szczepionki. Nie ma tej informacji na żadnej platformie mediów społecznościowych, a miejsce, w którym była zatrudniona, ukrywa jej śmierć. Więcej szczegółów poniżej.

Część 2:
Part 2

Szpital CHI Memorial opublikował to wideo na Twitterze, ale z powodu pytań i sprzeciwu ludzi, zmienili swoje konto na Twitterze na prywatne. Możesz zobaczyć po strukturze adresu URL, kieruje do posta na Twitterze CHI Memorial, ale ponieważ ich konto jest prywatne, nie możesz wyświetlić 20-sekundowego postu wideo. Możesz natomiast zobaczyć komentarze z odpowiedziami z filmu.
https://twitter.com/CHI_Memorial/status/1341096246304530432 (tweet został usunięty)
Konto na Twitterze CHI Memorial było chronione z powodu reakcji (https://twitter.com/CHI_Memorial)
Ponieważ wideo z Twittera jest prywatne, CHI Memorial opublikowało je również na youtube, gdzie znajduje się link
TIFFANY ZMARŁA? ŻYJE CZTERY DNI PÓŹNIEJ ?!

Dziwne jest to, że “tiffany” w tym 20-sekundowym filmie ma włosy z przedziałkiem na środku zamiast z boku, ta osoba wygląda na grubszą i szerszą w ramionach, itd. Oto obok siebie zdjęcia prawdziwej Tiffany Dover, zdjęcia są różne.
Poza tym w ogóle nie publikowała w mediach społecznościowych. Co więcej, wszystkie jej zdjęcia pokazują jej włosy z przedziałkiem na jedną stronę, a nigdy na środku. Możesz śledzić jej profil na Facebooku tutaj https://www.facebook.com/tiffany.dover.520
Instagram https://www.instagram.com/tiffany_dover_/
Inne przykłady:
Kolejna osoba to pielęgniarka, która z niektórymi informacjami dozna porażenia po szczepieniu COVID-19

Kobieta w niekontrolowany sposób trzęsie się po szczepieniu Moderna COVID-19.
https://www.facebook.com/100038260334778/videos/403541087597899/

https://www.facebook.com/100038260334778/videos/403540964264578/
https://www.bitchute.com/video/FsPzxUAU2v8B/
Inna kobieta trzęsie się w niekontrolowany sposób po zastrzyku szczepionki Pfizera (Facebook i youtube usunęły filmy, więc oto kilka kopii zapasowych)
https://www.bitchute.com/video/W5GSVv7iK5mb/
https://www.bitchute.com/video/aHVaJnlwYzcE/
A oto nowy, który nie został usunięty:
https://www.facebook.com/100021818644998/videos/902104703860143/
Aktualizacja 1-12-21 Czy to przekonuje Was o co pytam? Na co zwracam uwagę?
Taka ot informacja syna “Mama jest dziś w jeszcze gorszym stanie i nadal nie mam odpowiedzi od lekarzy, kiedy to się zmieni. Proszę, módlcie się za nią. Nie mogę znieść widoku mojej mamy w ten sposób. Chcę płakać, wiedząc, że nie mogę nic zrobić, żeby jej pomóc. Proszę nie przyjmować szczepionki covid19. Dodaję trzeci film, który właśnie mi wysłała.
Syn, który opublikował film ze skutkami ubocznymi po szczepieniu swojej mamy na Facebooku:
https://www.facebook.com/brant.griner.7
Idąc dalej…Norwegia 🙂 Ponad 20 zabitych w Norwegii po szczepionce Pfizer: raport
https://nationworldnews.com/more-than-20-dead-in-norway-after-pfizer-vaccine-report/
https://norwaytoday.info/news/norwegian-medicines-agency-links-13-deaths-to-vaccine-side-effects-those-who-died-were-frail-and-old/
IZRAEL:
13 obywateli Izraela cierpi na PARALIŻ TWARZY po zażyciu szczepionki Pfizer Covid, link do informacji:
https://www.rt.com/news/512736-israel-facial-paralysis-13-covid-vaccine/
USA
Żona zdrowego lekarza z Miami, lat 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer Covid-19…link:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9119431/Miami-doctor-58-dies-three-weeks-receiving-Pfizer-Covid-19-vaccine.html
PORTUGALIA
Portugalski pracownik służby zdrowia umiera dwa dni po podaniu szczepionki Pfizer COVID-19. Link:
https://in.news.yahoo.com/sonia-acevedo-portuguese-health-worker-103452201.html
Informacje są usuwane, ale czy one są mniej wiarygodne niż w telewizji? Niektórych nawet otwarcie się nie krytykuje…dlaczego?
Najważniejsza jest obserwacja i własna pełna świadomość oraz nieuleganie presji jaka jest wywierana na ludzi na świecie!

Dodaj komentarz: