Kategorie
covid-19

Szczepionka działa jak tasiemiec

Tasiemiec wstrzykuje substancję, która jest szkodliwa dla ciebie a dobra dla niego samego. Tak właśnie elita finansowa, poprzez technologię, będzie żerować w twoim ciele.

Większość z nas właśnie uczestniczy we wprowadzaniu systemu niewolnictwa. Ale jak sprzedać ludziom system, którego jak by ludzie zrozumieli, to przecież nikt by nie chciał? Ano tak – że trzeba wygenerować kryzys w służbie zdrowia, poprzez wprowadzenie magicznego wroga, niewidzialnego wirusa – nie do uwodnienia, że nie istnieje. Straszaka, który daje możliwości wprowadzenia mechanizmów kontrolnych działających na większość populacji. Niewidzialny wróg – dziel i rządź – media – nastawianie ludzi przeciwko sobie (np. imigranci rząd/rozjemca) = sukces.

Covid 19 jest narzędziem wprowadzenia środków kontroli do przekształcenia demokracji w technokrację. Substancje wstrzykiwane ludziom będą służyć jako system operacyjny. Trwa zamach stanu – Globaliści powiedzą: przez wirusa nie mamy pieniędzy w skarbcu, nie mamy na emerytury itp. Teraz musimy wprowadzić owy system finansowy. Magiczny kult wirusa covidian odpowie: ,, tak tak, wirus zabrał wszystkie pieniądze, pieniądze zniknęły,,.

W taki sposób finansjera winna zamachu zostanie zwolniona z odpowiedzialności. Mówi o tym Catherine Austin Fitts – dyrektor spółki Solari, Federalny Sekretarz do sp. Rozwoju Miast za kadencji prezydenta Busha, ekspert bankowy, której wartość przeprowadzonych transakcji opiewa na kwotę 250 mln. Dolarów. W reportażu m.in. Jak zapędzić bydło na rzeź, by się nie połapało i nie zaczęło protestować ? Jak staniemy się niewolnikami elity finansowej ?

Catherine opisała ,,Stan światowych walut,, mowa w nim o wprowadzeniu nowego systemu finansowego, bez waluty w jak najszybszym czasie przy jednoczesnym wygaszaniu obecnego – niewydolnego. Właśnie trwa wojna gospodarcza służąca 1 % ludzi, którzy zwiększyli swoją wartość od kwietnia o 27 %. Grają z nami w monopoly. Jak to się dzieje, że prywatny bank może kupić wszystko dodrukowując sobie pieniądz? Bo ma dostęp do danych gospodarczych. Elita zrozumiała, że musi pozbawić ludzi niezależnego źródła finansowania. Jak będą przejmować firmy, które dalej będą musiały spłacać kredyty? Jak wykończyć grupę dobrze prosperujących małych i średnich firm i wykupić je za bezcen? Zamieszki a zgony Covid + FED + ,, złote strefy = genialny plan przejęcia nieruchomości. Trzeba jeszcze tylko rozbroić 325 mln ludzi.

Technicy budują 5G, wojsko system satelitarny dodajmy do tego firmy farmaceutyczne ze szczepionkami zmieniającymi DNA, media i banki tworzące kryptowlutę …. Najważniejsze, by bydło mające 325 mln sztuk broni, nie zorientowało się, że jest szykowana na nich pułapka. Trwa wprowadzanie genialnego systemu kontroli. Niewolnictwa. Transhumanizmu. Znaku bestii. Całodobowego nadzoru. Za pomocą substancji będą próbowali przekształcić nasze ciała w system operacyjny z odbiornikami podłączonymi do chmury (Microsoft / tylne drzwi do twojego komputera). Jak będziesz niegrzeczny jednym kliknięciem będą mogli włączyć i wyłączyć swoją walutę.

Globalisci jednak boją się całej populacji. Nigdy nie traktowali nas jako żywe, boskie istoty, a tylko żywy inwentarz do handlu. To właśnie handel ludźmi jest najbardziej opłacalny, dlatego bioroboty będą bardziej wydajne (przykład Afryki, Haiti – wszystko zawsze może zawsze się wyrwać spod kontroli i będą straty). Budujemy własne więzienie i dlatego tylko my mamy moc by to powtrzymać !!! Nie oni są winni ale my !!!

Przestań budować system!!!
Nie pomagaj bankom, Big Farmie, produkcji żywności GMO !!! Nie pomagaj wprowadzać bezprawnych przepisów !!!
Ściągnij tą pieluchę z twarzy !!!

W odpowiedzi na “Szczepionka działa jak tasiemiec”

Boję się boję tego co się dzieje Czuję coś czego się boję Tak bardzo jestem bezsilna Dlaczego tacy jak ja milczą Trzeba oczyścić ze złodziei kłamców obłudników Oni niszczą nas i zniszczą śpiący naród Nie zostawia nic -pustke Obudzimy się wszyscy bo giniemy -umieramy Boję się nawet tego pisać bo jestem malutka w porównaniu do innych co moga stanąć w pierwszych szeregachMoga wiele a ja dam krok i pójdę z nimi Bo jak tego nie zrobimy Zginiemy…

Dodaj komentarz: