Kategorie
covid-19

Gra w Covid

Zadałem to pytanie moim bliskim, czas żebym zadał je publicznie. Czy wiecie jakim bogactwem dysponują elity zachodniej Europy ? Czy zdajecie sobie sprawę z tego że te elity , nieprzerwanie, przez ostatnie pięćset lat, pomnażały bogactwo zdobyte na przymusowej pracy, podbojach, niewolnictwie i kolonializmie ? Potraficie wyobrazić sobie to bogactwo ?

Może pomogą Wam słowa Morawieckiego, nagranego “u kelenrów” : “Jestem po tych… Po takim moim, wiesz, tournee po tych hedge fundach, inwestycyjnych funduszach i tak dalej, nie. Ciekawe doświadczenie, ale tak samo bardzo smutne. Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować “. Ktoś powie, a Niemcy, przecież Niemcy ponieśli wielkie straty w wyniku II wojny światowej. Odpowiem tak, to prawda społeczeństwo niemieckie poniosło starty, ale nie niemieckie elity, bo to one współorganizowały I i II wojnę światową, pomnożyły swoje bogactwo dzięki tym wojnom. Kilka razy pisałem o Banku Wszystkich Banków Centralnych, czyli BIS w Bazylei, to tam dokonywane są wszystkie transakcje o największym znaczeniu i rozmiarze dla światowej gospodarki. Od 1939 roku w składzie rady nadzorczej BIS byli Amerykanie ( Thomas McKittrick ) i Niemcy ( Herman Schmitz z IG Farben, Walter Funk, Emil Pauhl ludzie Adolfa Hitlera ). Czy dociera to do Was, elity niemieckie dzięki II wojnie zdobyły gigantyczne fortuny, jakie ulokowano w bankach amerykańskich, szwajcarskich.

Rdzeń każdego z państw Europy Zachodniej jest nienaruszalnie narodowy, potężny, nie do skruszenia. To wynik nieprzerwanej pracy dziesiątek pokoleń. Przy tych krezusach Polska jest łachmaniarzem, przybłędą, do tego najgłupszym chyba w Europie. Nasze państwo, gospodarkę, zniszczono w XIX wieku, potem nieco odżyła, by znowu zostać zdruzgotana przez Niemców, Kacapów, a po 1989 roku przez agresywną zachodnią finansjerę i sprzedajne polskie służby specjalne, pełne obcej agentury.

Dlaczego o tym piszę , czy zdajecie sobie sprawę z tego ta pandemia to jest gra, że wrzucono w międzynarodowe środowisko mechanizm , który każdy stara się wykorzystać w swoim interesie ? Mocni mają interes w tym by wykupić słabszych. Wyobraźmy sobie że każde z państw Europy zostanie zmuszone do zejścia pod wodę. Nogi każdego uczestnika tej gry zostaną przywiązane łańcuchami do dna. Każdy z tych uczestników dostanie tyle tlenu jaką ma gospodarkę, zasoby, rezerwy . Uczestnicy zmuszeni będą spędzić pod wodą dwa lata pandemii. Ilu wypłynie samodzielnie ? Jestem jednego pewien, wyłowią polskiego trupa, cuchnącego rozkładem, od miesięcy gnijącego pod wodą.

Potęga zachodniego kapitału to jeszcze nic, trzeba pamiętać że przez ostatnie osiem lat , pisałem o tym, Niemcy wygenerowali około 180 mld EUR nadwyżki budżetowej. Czyżby wiedzieli co nadciąga ? Oczywiście że wiedzieli , tak samo jak Francuzi, Anglicy. Niemcy zatem dysponują nie tylko gigantycznym kapitałem prywatnym, ale równie potężnymi zasobami pieniądza publicznego. Poza tym od lat Niemcy rozpraszali kapitał w gospodarce, żaden kryzys ich nie ruszy, pandemia dla nich jest jak pyłek na marynarce.

Jestem zdumiony niepomiernie tym, że nikt w Polsce, poza mną ( co za arogancja ! ) nie zauważa zadziwiającej zbieżności, niezwykłej koincydencji. Brytyjczycy dziwnym trafem zdążyli z Brexitem przed pandemią, ba, można wręcz założyć, że ta pandemia czekała na Brexit. Kiedyś City Of London było centrum świata, a funt do 1946 roku walutą światową. Jeżeli się wydaje Wam że Londyn nie chciałby odzyskać panowania nad światem , to jesteście w grubym błędzie. To nie kto inny jak Londyn był sponsorem i projektantem wojny Północ – Południe w USA, dążył do podziału kraju, do przejęcia nad Stanami kontroli. Te zabiegi są podejmowane cały czas, choćby podczas operacji utworzenia FED. Amerykanie bardzo brutalnie rozprawili się z brytyjskim funtem zaraz po II wojnie światowej. w Londynie nikt o tym nie zapomniał.

Czy uwolniony z krępujących go, unijnych ograniczeń Londyn nie jest zainteresowany wykorzystaniem pandemii do powrotu na szczyt ? Londyn to wyspa , kapitalne położenie dla każdej pandemii. Dalej wierzycie w wiadomości podawane z Wielkiej Brytanii, w te statystyki zaszczepień, zgonów, zakażeń ? Każde rywalizujące w tej covidowej grze państwo kłamie jak najęte. Czy sądzicie że Londyn, chcąc odzyskać dawny blask, wytłucze swoich obywateli, narazi inteligencję, profesjonalistów na wymarcie ? Polityka zagraniczna Londynu od setek lat się nie zmienia, jednym z jej najważniejszych kierunków jest projektowanie i kreowanie nieustannych konfliktów w Europie Środkowo-Wschodniej, wiązanie strategicznych sił Niemiec i Rosji w Polsce, na Ukrainie, republikach nadbałtyckich, w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W Londynie wiedza jak bardzo Niemcy i Rosja chcą znowu Polskę rozebrać, najlepiej w sposób niezauważony dla samych Polaków, by połączyć swoje potencjały.

Londyn to także serce Syjonizmu, dom potężnych rodzin Rotszyld. Mocatta, Montagu. Z kolei Rotszyld to Chiny. Układa się to w logiczną całość.

Skoro Londyn jest taki cwany, to nie sądzicie ze Niemcy i Rosjanie są tacy głupi. Pandemia dla Rosji jest także okazją , Rosja jest dziś potężna ekonomicznie, zero długu , wielkie zasoby gazu, najważniejszego surowca na następne 30 lat, tony złota, srebra, metali ziem rzadkich, wieli potencjał w rolnictwie. Czekają i się przyglądają jak zdychają takie ZOMBIE jak Polska. A Niemcy , przecież od wieków rywalizują z Anglią. Skoro Anglicy grają w durnia, to Niemcy mieliby być tacy głupi żeby dać się podejść w tak trywialny sposób ? Ludzie, nie dajcie się ogłupić , ta pandemia wymierzona jest w nasz kraj, niestety skutecznie.

Dariusz Nejman

2 odpowiedzi na “Gra w Covid”

Dzień dobry. Za mało jest nas, świadomych tego wszystkiego.Po dzisiejszych publikacjach stwierdzam, że ludzkość jest blisko zagłady,a że wróg czai się za każdym rogiem nie jest już aktualne.Wróg jest wszystkim co nas otacza,jest od startu do mety,a meta to przedwczesna śmierć.

To wersja optymistyczna,chcą wybic a reszte zniewolic na cłym świcie,oczywiscie torta pokroili i bija się miedzy soba ale zgodni co do nowego ładu globalistycznego,tak jak u nas okragłostołowi.
Psychopatia.
Pan Jezus w księdze apokalipsy w Biblii mówi,że nazywaja siebie zydami ale nimi nie są ale sa SYNAGOGĄ SZATANA.
Polecam Biblie,tam jest wszystko.
Strona PRISONPLANET.PL
Kanał PRAWDA MA ZNACZENIE –PLAYLISTA JAK BYŁO W CZASACH NOEGO

Dodaj komentarz: