Kategorie
covid-19

Komenda Policji właścicielem Rybnika

PIS SZYKUJE PO CICHU COVIDOWY STAN WOJENNY.

Teraz już wiecie dlaczego syjonistyczna banda z PIS, za wszelką cenę, dążyła do całkowitego rozbrojenia Polaków. Bandyci w mundurach z Rybnika, by uniknąć odpowiedzialności za napad na lokal, aresztowali, jak za Stalina, właściciela przedsiębiorstwa , który przyniósł na komendę nagrania dowodzące licznych naruszeń prawa przez podwładnych Komendanta Policji w Rybniku, dowodzących, że rzekoma interwencja była w rzeczywistości napadem. Nie ulega wątpliwości, że ta demonstracja pogardy dla prawa i porządku jest symboliczna, Komendant policji w Rybniku i jego podwładni wydają się przejmować miasto na własność.

W międzyczasie PIS po cichu majstruje COVIDOWY stan wojenny, wzorowany na zamachu Jaruzelskiego. Na pewno pamiętacie tę porażającą dyskusję w komisji sejmowej nad przepisami regulującymi kwestię zarządzania infrastrukturą krytyczną. Przypomnę że infrastruktura krytyczna to zasoby mające podstawowe znaczenie dla funkcjonowania społeczeństwa i gospodarki. W czasie burzliwej debaty Braun domagał się wpisania do aktu przepisu , że zarządcą infrastruktury krytycznej może być tylko Polak.

Na sali obecnych było kilku barczystych i łysych jegomości, rodem z Tel Awiwu, którzy złowrogo spoglądali na Brauna. Ostatecznie poprawka nie przeszła i zarządzać infrastrukturą może Żyd, Amerykanin, Rosjanin, czy Niemiec. To ma kapitalne znaczenie w wypadku ogłoszenia jednego ze stanów wyjątkowych. Nie dziwmy się zatem temu, że plany stanu wyjątkowego opracowywane są potajemnie w bazie wojska amerykańskich. Tak dzieje się z także z innych, poniżej podanych przyczyn.

Ogłaszając poluzowanie obostrzeń PIS chce uśpić naszą czujność i zaatakować znienacka, tak jak zrobił to Jaruzelski.

Jedna z moich znajomych na Facebooku przysłała mi właśnie plik pism kierowanych do niej z MON, żądających podania, najpóźniej do 15.02.2021 roku, szczegółowych danych o majątku przedsiębiorstwa, o samochodach, ich rodzaju, ilości paliwa, zapasach paliwa, dane kierowców, o materiałach , surowcach, nawet to czy posiada nagrzewnice. Jak widać bardzo starannie jest gromadzona przez PIS informacja na wypadek wprowadzenia stanu wyjątkowego. Sądzę że te napady policji to przygotowania do pacyfikacji społeczeństwa, trening przed zaplanowaną akcją.

Takie prowokacje będą się mnożyć,by wywołać zdecydowaną reakcję społeczną. Ta kanalia Kaczyński będzie miał wtedy pretekst, by wyprowadzić wojsko na ulice. Zapewniam Was, że to zostało już dawno zaplanowane. Trudno mi powiedzieć ile razy pisałem o tym, że zostaliście perfidnie zmanipulowani. To nie ustawa 1066 była i jest groźna dla na Nas Polaków , ale ustawa z 31.03.2016 roku ( Dz.U. z 31.05.2016 poz. 738 ) na druku 295 “o zmianie ustawy o zasadach przemieszczania się wojsk obcych po terytorium RP”.

W ustawie tej PiS wprowadził taki oto enigmatyczny zapis : do pobytu wojsk obcych, o którym mowa w ust. 1, nie stosuje się przepisów art. 13 ust. 1 pkt 3 oraz ust. 3 zmienianej ustawy. Ten zapis zmienia diametralnie treść polskiego prawa. Zgodnie nowelą PiS obce wojska mogą swobodnie przemieszczać się po Polsce poza obszarem baz i poligonów i używać broni ostrej wobec obywateli Polski bez jakiejkolwiek zgody polskiego rządu, parlamentu, czy sądu, z własnej inicjatywy i według swego uznania !

Za ustawą autorstwa PiS głosowało 427 posłów ( PO,PIS, Lewicy ), przeciw ustawie było 8 posłów Kukiz 15 z ruchu narodowego , wstrzymało się – 7, nie głosowało – 18.

Ta ustawa stanowi wyłom w polskim porządku prawnym, udziela tak szerokich uprawnień wojskom spoza Sojuszu NATO. Chodziło oczywiście o wojska Izraela. Po wprowadzeniu tej ustawy zaroiło się na polskich lotniskach od komandosów z Izraela. To oni opanowali Oświęcim i szykanowali, sekowali rodziny polskich ofiar obozu. Niedawno spięto tę ustawę na druku 295 z umową z USA wyłączając odpowiedzialność żołnierzy USA przed polskim wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa popełnione przez żołnierzy amerykańskich w Polsce.

Jak widzicie, po cichu, krok po kroku USA i Izrael i ich protegowani z PIS szykują nam tutaj przewrót wojskowy. Czy teraz już wiecie dlaczego uciekła z kraju Pohanke, Werner i Rusin, a do szybkiego wyjazdu szykuje się cała grupa Żydów z ekranu i afisza ?

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: