Kategorie
covid-19

Degeneraci planują kolejny lockdown. Co robić?

Stała się rzecz straszna. Odwraca się trend. Ale nie trendem “zakażeń” są tak przerażeni, tylko trendem do ignorowania DDT, trendem powrotu normalności bez rządowego pozwolenia, a nawet wbrew rządowym zakazom. /Ywzan Zeb/

Kaczyzm jest jedną z wielu patologii, która trawi naszą Ojczyznę. Walcząc z nim, nie należy zapominać o tym, że jest tylko ogniwem w łańcuchu przyczynowo- skutkowym oraz o tym, że istnieją również inne patologie, które same w sobie stanowią kwintesencję zła. Każdy system mający za fundament lewicową ideologię jest immanentnie związany z diabelską inspiracją. Aby osiągać swoje cele jest zmuszony kłamać i zmieniać znaczenie słów, tworzyć fałszywe konteksty. Przypominam: “słowa w komunizmie nie mają najmniejszego znaczenia lub mają znaczenie odwrotne”. Nowa Normalność? Zaprzeczeniem normalności jest nienormalność.

Degeneraci planują kolejny lockdown?

Dzieją się rzeczy, które wskazują już na uruchomienie trzeciej fali

– Powiedział pełniący funkcję ministra pan Niedzielski, wielokrotnie nazwany psychopatą, kryminalistą i mordercą. Nie umniejsza to w tym przypadku jego wiarygodności, chodzi bowiem o trzecią falę propagandy, która prawdopodobnie będzie równie zjadliwa jak poprzednie i rozpocznie przygotowania do kolejnego lockdownu. Media Głównego ścieku są bardzo toksyczne i nie jest to jedynie figura retoryczna. Jedyna kwarantanna, która powinna być wprowadzona to izolacja od propagandy, która tresuje ludzi, sprowadzając ich do roli psów Pawłowa, psów Michnika, psów Sakiewicza, psów Kurskiego…

Trzecia fala pandemii puka do naszych drzwi, jest już bardzo blisko, w ostatnich dniach rośnie zagrożenie Covid-19

– wtóruje Niedzielskiemu sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, Waldemar Kraska.

Nietrudno zgadnąć prawdziwą przyczynę niepokoju “zdradzieckich mord”. Do tej pory na infekcje grypową covid-19 umarło 5 tys. osób, a to oznacza, że zarażenie wirusem SARS-CoV-2 przeżywa  99,8% ludzi. Głównym powodem niepokoju kaczystów jest obawa przed uświadomieniem sobie przez niewolników podstawowych faktów. Jednym z nich jest fakt skutecznego leczenia tej infekcji amantadyną i hydroksychlorochiną. Pacjenci leczeni tymi preparatami nie mają potem problemu z powikłaniami. Z tego własnie powodu degeneraci muszą utrzymywać odpowiedni poziom strachu i chaosu informacyjnego tresując i  stresując niewolników. W innym przypadku niewolnicy wyjdą z wirtualnego buforu i zażądają wyegzekwowania prawa i sprawiedliwości wobec Gnoma i jego podwładnych.

Czy analogia do okupacji jest przesadzoną tezą?

Proponuję traktować ludzi w mundurach jako kolaborantów analogicznie do policji granatowej w czasie okupacji niemieckiej w GG. Powinniśmy różnicować  nasze podejście. Pamiętajmy, że część policjantów współpracowała z państwem podziemnym, część była lojalna wobec III Rzeszy. Zalecam również nie przejmować się opinią idiotów na ten temat. A to jest właśnie to, co częściowo paraliżuje ludzi, pozbawiając ich patriotycznej fantazji.

za: https://www.ekspedyt.org/2021/02/18/degeneraci-planuja-kolejny-lockdown-co-robic/

Dodaj komentarz: