Kategorie
covid-19

1 polski rolnik = 5800 placówek bankowych

Na pewno słyszeliście o rolniku, hodowcy norek, któremu za pomocą testu PCR Żyd Putra zniszczył dorobek życia. Wybito 5800 norek, zutylizowano tony karmy i drewniane wiaty. Bezpowrotnie człowiek stracił ponad 10 mln złotych. Żydzi z PIS, zdesperowanemu człowiekowi pogrozili pięścią. WHO stwierdziło, że koronawirus u norek nie jest motorem napędowym pandemii. Badania w USA i w Grecji pokazały że norki przechodzą COVID-19 jak lekką grypę i po 14 dniach nie tylko zdrowieją, ale nabywają stadną odporność na wirusa. W jakim zatem celu Żyd Putra zniszczył Polakowi majątek ? Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób ECDC wskazało kilkanaście sposób na zabezpieczenie ferm. To samo centrum wydało komunikat 12.11.2020 roku że poziom ryzyka związanego z „pandemią” jest bardzo niski dla ogółu populacji norek oraz dla zatrudnionych na fermach i zamieszkałych w rejonie ferm ludzi.

Zwracałem na to uwagę , że za pomocą takich bandyckich ataków, pod osłoną rozkazu i polecenia służbowego, różnej maści mundurowi i urzędnicy są przez PIS i ich mocodawców z Waszyngtonu cynicznie wikłani. Łamiąc prawo wchodzą do tunelu bez powrotu i są skutecznie szantażowani odpowiedzialnością. W ten sposób organizatorzy tego napadu na Polskę i Polaków poszerzają armię jaką prowadzą na smyczy. Po to PIS produkuje to bezprawie, by jak najwięcje ludzi utopić w tym szambie i uzależnić, zmusić do współpracy przy realizacji tego nikczemnego planu. Niestety, głupców wśród mundurowych i urzędników jest naprawdę wielu.

Wyobraźmy sobie że ktoś zdiagnozowałby COVIDA w czterech placówkach bankowych, czy nie trzeba by było zniszczyć 5800 placówek bankowych ? O wtedy to Żydzi podnieśliby by lament, choćby bankierzy z Satander Bank Polska , jednego z głównych graczy tej pandemii , jak wiecie blisko związanego z Żydem Morawieckim. Wtedy stałaby się straszna krzywda !! Przypomnijcie sobie kryzys wywołany upadkiem Banku Lehman Brothers ( 2007-2009 ). Ile bandyci z banków kazali zapłacić amerykańskim podatnikom za wywołany przez siebie kryzys ? Tak, tak, prawie bilion USD ! Co wolno bankom to nie rolnikom ? To dobra okazja żeby pokazać że ten kryzys był składową trwającej właśnie operacji „COVID-19”.

Krach w latach 2007-2009 doprowadził do upadku gospodarek Grecji, Włoch, Hiszpanii. To kraje Chrześcijańskie , więc nie trzeba długo szukać, by znaleźć tych którzy to zorganizowali. Pisałem wiele razy o tym, że od tamtej pory nikt nie próbował nawet ratować tych gospodarek, celowo trzymane były jak Costa Concordia, przewrócone na bok, na mieliźnie, czekając aż kolejne klocki tego domina wskoczą na swoje miejsce. Na ciężką niewydolność krążeniową tych państw nałożono celowo COVIDA i nie trzeba było długo czekać na efekty. Jak gdyby było mało, w państwa te uderzyła niespodziewanie nie notowana tam nigdy zima. Wszystko układa się w logiczną całość, w sekwencję świadomie powiązanych ze sobą i zaprogramowanych wydarzeń. Mamy niezbity dowód że systemy HAARP , wybudowane w kilku państwach świata, pracują pełną parą i są koordynowane z tego samego centrum ataku na ludzkość. Pokazywałem już latem tę synchronizację kiedy przesunięto gorące powietrze ze strefy równikowej nad oba bieguny oraz nad Syberię.
https://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=74568
https://kobietawsadzie.pl/dwumetrowe-zaspy-domy-odciete-od-swiata-atak-zimy-we-wloszech/
https://dobrapogoda24.pl/artykul/atak-zimy-hiszpania-snieg-madryt-styczen-2021-historyczne-opady
https://smoglab.pl/upal-jak-na-syberii-ponad-30c-na-dalekiej-polnocy/
https://www.o2.pl/informacje/pogoda-szaleje-na-arktyce-rekord-tak-cieplo-jeszcze-nie-bylo-6523909428845408a
https://noizz.pl/ekologia/rekord-ciepla-na-antarktydzie-183-stopnie-celsjusza-na-stacji-esperanza/70tb1me

Zapytacie dlaczego elity z takim impetem walą w Europę i USA i jest to pytanie słuszne. Musimy je jednak doprecyzować. Z rzuceniem Azjatów, przyzwyczajonych że ktoś ich okłada pałką, leje batem, masowo morduje, na kolana nie będzie problemu. W Afryce i Ameryce Łacińskiej mieszka tyle kanalii, że w elitach nikt sobie nimi nie zaprząta głowy. Byle kacyk czy watażka, za pliczek studolarówek, wytnie maczetą pół kraju i wysterylizuje wszystkie kobiety. Problem ta banda może mieć tylko z mieszkańcami Europy i USA przyzwyczajonymi do praw i wolności. I systematycznie kruszą ten monolit.

Już w sierpniu 2020 roku Hiszpania zanotowała gigantyczny wzrost długu publicznego. W grudniu ten dług sięgnął 120% PKP Hiszpanii. Katastrofalna zima dobiła ostatecznie państwo i oto w tym momencie, pięć dni temu, znowu wygrywają separatyści w Katalonii. Widzimy że biorą Europę z różnych stron, dążą do rozpadu Hiszpanii, co oznaczać będzie pęknięcie Unii. Bandyci liczą na to że pod naporem problemów finansowych rozpadną się zaraz potem Włochy i Grecja, a za nimi Belgia. Chaos, tego im trzeba. W tym właśnie celu organizowane są w naszym kraju te bandyckie napady. Nie dziwmy się że upodobali sobie południe kraju, liczą na to że obrzydzą życie w Polsce Góralom i Ślązakom. Z tego samego powodu hodują ukraińskie namiętności do Lubelszczyzny, Niemców podkręcają wizją odbicia Wrocławia, Pomorza, Gdańska, Mazur, zaś Rosję połączeniem jej potencjału z Europą. Gra na tęsknotach i marzeniach to ich specjalność. Niczym się ona nie rożni od tego jak dyrygują polskim społeczeństwem. Podsłuchują nas wszystkich z wielką łatwością, bo inwigiluje nas dzisiaj wszystko, od przewodów elektrycznych w ścianach, po telefon, telewizor, czy wieżę stereo. Komputery kwantowe błyskawicznie analizują w czasie rzeczywistym to co mówią Polacy, a algorytmy tworzą sieci powiązań, wyławiają spory, podziały, kłótnie, waśnie, projektują pola konfliktów. Potem służby bardzo precyzyjnie, przez swoja agenturę, warunkują zachowania ludzi , napuszczają jednych na drugich, by osiągnąć zaplanowany cel.

Jak pisałem w USA wielką robotę odwalił Trump mobilizując krewki amerykański, stanowy patriotyzm, ściśle powiązany ze stanowymi separatyzmami. Nie jest absolutnie przypadkiem że na ten rozniecony żar Biden rzuca teraz masy imigrantów. To zaproszenie do secesji i to już się dzieje, ludzie Skull And Bones w Teksasie podburzają miejscowych kowboi, będą odrywać kawałek po kawałku USA. To co nie udało się w XIX wieku Starej Europie może udać się czterem aktorom : Trumpowi, Bidenowi, Pelosi i Harris.

Trybuny w Australii, podczas turnieju Wielkiego Szlema, znowu zapełniły się kibicami bez masek , nie zachowujących jakiegokolwiek dystansu. Piszemy Australia , czytamy Wielka Brytania. Po raz kolejny napiszę że elity brytyjskie prą do powrotu na tron, by tego dokonać muszą zrobić z USA to co Amerykanie zrobili z Imperium Brytyjskim, spychając brytyjskiego funta z piedestału i wpychając brytyjską gospodarkę w stan wieloletniej recesji oraz zatapiając Titanica – symbol brytyjskiego panowania na morzach i oceanach. Warto pamiętać o tym że chętnych do zepchnięcia USA z piedestału jest tylu, że trudno ich policzyć.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: