Kategorie
covid-19

Holocaust dzieci

Pół roku temu, zanim rodzice założyli dzieciom maski i maseczki alarmowałem i wzywałem do nieposłuszeństwa. Niestety mamy głupich rodziców, równie głupich nauczycieli , jacy wychowali i wykształcili masę debili. Przerażające jest to że dzieciom zakładają maseczki podobno wykształceni rodzice.

W nauce socjologii od lat znany jest mechanizm konsekwencji wyboru. Ktoś kto dokona złego wyboru, wyrządzi krzywdę nigdy nie przyzna się do błędu, będzie kłamał, kręcił, bronił do upadłego swojej decyzji.

Badania przeprowadzone na reprezentatywnej grupie dzieci wykazują że dzieci, do 10 roku życia, noszą maseczki co najmniej 5-8 godzin dziennie, z czego kilka godzin w szkole !
Trzeba być kompletnym idiotą żeby nie zdawać sobie sprawy z tego że w tym czasie dochodzi do poważnego niedotlenienia młodziutkiego organizmu, jakie będzie miało w przyszłości porażające skutki.

U dzieci które nosiły maseczki przez 3,5 godziny dziennie wystąpiły : drażliwość (60%), ból głowy (53%), trudności z koncentracją (50%), mniej radości z życia (49%), niechęć z uczęszczania na zajęcia w szkole/przedszkolu (44%), złe samopoczucie (42%), zaburzenia w nauce (38%) oraz zmęczenie (37%). Rodzice zgłaszali również, że obowiązek noszenia maseczki wzbudza w dzieciach panikę i lęk.
https://www.pokoleniex.com/swiat/2021/02/18/badania-uniwerytetu-witten-dotyczace-skutkow-noszenia-masek-u-dzieci/?fbclid=IwAR0c3juhHuV5eQTRDpzAEyD0fbVpiipXxYvGA476HvL

Młody organizm rośnie, potrzebuje dużo energii,. Biochemia jest w młodych ciałach bardzo szybka, potrzebują dużo tlenu. Nie potrzebuję wieloletnich badań, rodzice którzy nałożyli maski swoim dzieciom skrócili im życie o 20-30 lat. Sądzę że to “covidowe” pokolenie dzieci będzie umierać w wieku 25-40 lat. Pisałem, wielokrotnie że depopulacja została zaprojektowana z kalkulatorem w ręku, tylko skończony idiota rzuciłby się na ludzi.

Podawałem przykład takiego precyzyjnego planowania. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci w USA zostało zaszczepionych szczepionką przeciwko polio zakażoną wirusem SV40 ( te szczepionki na COVID pewnie też go mają ). Nosicielami tego wirusa są małpy, najczęściej w nerkach. Dla małp wirus jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji szczepionek używa się właśnie materiału z małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest wirus SV40. Po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała wirus pozostaje uśpiony. Ożywa po 30-50 latach i wywołuje raka. Po 30-40 latach doszło w USA do eksplozji raka. Nikt nie połączy choroby ze szczepieniem sprzed 30-40 lat. Tak umarł znany aktor Patrick Swayze.

Oni doskonale wiedzą jakie skutki wywoła noszenie masek i maseczek u dzieci. Prowadzono kompleksowe badania w tym względzie w Azji po wirusie sars cov-1 , który był poligonem doświadczalnym dla obecnej pandemii. Nikt jednak nie ujawnił tych danych, bo nie upublicznia się wiedzy o narzędziach holocaustu. Tylko w USA w latach 2016-2019 różnica w umieralności z powodu raka między mieszkańcami najbiedniejszych i najzamożniejszych stanów wzrosła o 20 procent.

To jest właśnie naukowa eksterminacja jakiej nie wychwyci ogromna większość populacji. Wystarczy upośledzenie służby zdrowia i biedni będą masowo umierać. Nie inaczej będzie z dziećmi noszącymi maski z niższych warstw społecznych, gdzie rodzice nie są w stanie ocenić indywidualnie zagrożenia i ufają państwu i jego instytucjom. Przypomnę że to państwo i jego instytucje kontrolują właśnie bogaci.
https://www.politykazdrowotna.com/40252,usa-rosnie-roznica-w-liczbie-zgonow-z-powodu-raka-miedzy-biednymi-a-bogatymi

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: