Kategorie
covid-19

Izrael wprowadza covidowe elektroniczne bransoletki śledzące

Nowy Porządek Świata zwany też Nowym Ładem, jest już tuż za zakrętem i właśnie zaczyna się ujawniać. W awangardzie jego implementacji znalazł się nieoczekiwanie Izrael, który już wprowadził szereg sanitarnie tłumaczonych działań dyskryminacyjnych. 

Izrael przoduje obecnie w koronawirusowym zamordyzmie i stanowi rodzaj pilotażu dla innych. To co dzieje się tam, za jakiś czas dzieje się i u nas. To właśnie w tym tropikalnym kraju wprowadzono szczepienia na szeroką skalę i to tam jest też największy na świecie procent populacji wyszczepionej przeciwko Covid-19.

Państwo żydowskie jest też prekursorem tworzenia specjalnych przepustek dla zaszczepionych, zwanych też paszportami szczepień. Wprowadzono tam z tego powodu coś w rodzaju sanitarnego apartheid, wydzielając przestrzeń publiczną wyłącznie dla zaszczepionych. 

Ta oczywista dyskryminacja przypomina poczynania Niemców w okupowanej Polsce gdy powstawały restauracje tylko dla Niemców i jeździły tramwaje “Nur fur Deutsche”. W wersji izraelskiej są to narazie między innymi specjalne zielone leżaki na plażach z których mogą korzystać wyłącznie zaszczepieni. To samo dotyczy różnego rodzaju usług. Paszport sanitarny potwierdzający wykonanie szczepienia będzie umożliwiał korzystanie z nich.

Jakby tego było mało rząd Izraela postanowił upublicznić dane osób, które odmawiają poddania się szczepieniu. W ten sposób postanowiono ostracyzmen wywrzeć presję na buntownikach, którzy twierdzą, że nie chcą być szczurami doświadczalnymi testującymi nowe szczepionki. To upublicznienie ma wywołać nacisk na tych ludzi i skłonić ich do wstrzyknięcia sobie tych preparatów mimo wątpliwości. 

Ale to nie wszytko. Zamordyści z Izraela wpadli też na pomysł jak skutecznie umieścić w aresztach domowych dowolną ilość osób przylatujących do tego kraju.  Chodzi o bransoletkę, którą podróżujący wracający z zagranicy mogą założyć już na granicy.

Ma ona stać się urządzeniem, które ma powiadamiać o obowiązku izolowania się. Bransoletki zaczęto wczoraj rozdawać na lotnisku Ben Guriona.

Dotychczas w Izraelu podróżni wracający z innych krajów musieli spędzać 2 tygodnie w hotelach opłacanych przez rząd. Od teraz osoby chcące odbywać izolację w domu będą musiały mieć taką bransoletkę, smarfon oraz specjalny tracker śledzący nasze ruchy w domu. Gdyby ktoś zdjął bransoletkę lub odszedł od domowego systemu,  władze będą o tym natychmiast poinformowane.

za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-wprowadza-covidowe-elektroniczne-bransoletki-sledzace

Dodaj komentarz: