Kategorie
covid-19

Winnych nie będzie, będzie tylko gorzej

4 marca 2020 roku w IV RP ogłoszono pierwszą ofiarę zakażenia wirusem z Wuhan. Dziś obchodzimy Wigilię Covidowej Wiecznej Nocy. Od tamtej pory z powodu choroby groźnej dla promila społeczeństwa, zabito 75 tysięcy ludzi, którym zamknięto gabinety lekarskie, innych doprowadzono do bankructw i samobójstw, jeszcze innych do depresji i rozpaczy. Doprowadzono do paranoi, w której wyjście do “nielegalnie” otwartej restauracji jawi się jako akt bohaterstwa! Wszystko według PLANU WIELKIEGO RESETU.

Od 4 marca zeszłego roku Polska i świat wkroczyły na drogę terroru, zamordyzmu i totalitaryzmu oraz koszmarnych wizji Orwella i Huxleya. Od roku jesteśmy świadkami narastającej spirali kłamstw, propagandy i manipulacji oraz medialnego szaleństwa bez granic. A także społecznego strachu, głupoty i nienawiści, bo wszystko co nas dotyka, wyrasta na tej glebie. Festiwal masek i szczepionek, kolejne lockdowny i dzieci zaaresztowane w domach na zdalnej nauce, z coraz bardziej zdewastowaną psychiką. Coraz bardziej bezczelna i arogancka władza, otoczona zdegenerowanymi lumpami z tak zwanej Rady Medycznej, chodzącymi na pasku mafii farmaceutycznej. Udało im się podzielić społeczeństwo, bo Narodu już nie ma. Oddali kraj na pastwę globalistycznych morderców i psychopatów z sekty NWO. A większość nadal śpi…

Udało im się wmówić zniewolonym mason, że obóz za drutem kolczastym budowany jest dla ich dobra. Legendarny nietoperz z chińskiej prowincji sprawił, że opisywane od trzydziestu lat “teorie spiskowe” przerodziły się w realnie istniejącą rzeczywistość. Ta sztucznie wykreowana epidemia, której cała istota polega na przekonywaniu nas siłą, że ona istnieje, nie sprawiła, że nagle całkowicie upadły elity, autorytety, media, instytucje i społeczeństwo. Ona tylko skalę tego upadku brutalnie odsłoniła. System piętrowej korupcji na wszystkich poziomach i Wielki Teatr, w którym aktorzy codziennie odgrywają przypisane im role. Zabawa w głuchy telefon, wszak wszyscy wiedzą, że to ściema ale gaże w teatrze nie pozwalają zejść ze sceny. Holokaust w białych rękawiczkach i wojna bez bomb, psychologiczna i biologiczna oraz technologiczna. Winnych nie będzie. Będzie tylko gorzej. I nic ani nikt tego nie zmieni. Na tym kończę swoją publicystykę w obszarze Covid-19.

3D rendering of planet Earth with red reset button as Globa reset concept

Dodaj komentarz: