Kategorie
covid-19

Najlepsze interesy tylko w rodzinie

Sposób na przedłużenie pandemii ? Włączyć miejscowe służby, wojskowych, miejscowych “oligarchów” do interesu, niech podtrzymują ograniczenia, obostrzenia, nakazy i zakazy, niech niszczą zdrowie społeczeństwu i rujnują gospodarkę w prywatnym interesie.

Rząd PIS i jego wspólnicy od respiratorów zabrali się szybciutko za maseczki i za produkcję szczepionek. O tym już wszyscy chyba wiedzą że Ptak i Kulczyk, biznesmeni o znanym rodowodzie, przystąpili do produkcji.Ty Bońka piszesz Rozporządzenie, My produkujemy maseczki. To nic osobistego, każdy chce być bogaty, przedrzeć się do elyty.

Zarejestrowana w Polsce Spółka Akcyjna MABION podpisała umowę na produkcji szczepionek z amerykańskim Novavaxem. Na czele tej spółeczki stoi dr Dirk Kreder, a jakże Niemiec, bardzo dobrze znany w BIG PHARMIE. W rzeczywistości działalność przedsiębiorstwa kontroluje niezależny członek rady nadzorczej, prosto z City Of London, kolega agenta Kościńskiego, David John James.

W tej sytuacji pandemia w Polsce szybko się nie skończy. Do szczęścia brakuje tylko przejęcia władzy przez Hołownię i przystawki i Polska planowo zniknie z mapy świata.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: