Kategorie
covid-19

Sprawdzian

Wielu z Was dalej się gubi i nie rozumie świata jaki ich otacza. Trzeba sztywno trzymać się faktów. Zachód od wewnątrz podbił Rosję, Chiny oraz Polskę. Elity zachowały ciągłość na zachodzie, w Chinach, Rosji, Polsce rządzą junty wojskowe, oficerowie wojska i służb, ale mają dużo niższy status od narodowych elit zachodu, gdyż w rzeczywistości im służą.

Teraz już rozumiecie dlaczego mundurowi w Polsce związani są z prawie każdym przypadkiem skrytobójstwa, wiecie już kto ustawia wyroki w sądach, depcze ludzi, poniża trzydzieści sześc milionów Polaków. By nie dopuścić do rewolucji wyznaczyli nam Polakom minimum socjalne, a przedsiębiorcom maksimum dochodu, dzielą społeczeństwo metodą kija i marchewki. WSI i SB w ten sposób zbudowały sobie duży, cuchnący elektorat. Ten elektorat nie głosuje na nich z powodu przekonań, oddają głos na szefów, którzy dali im więcej niż innym Polakom, w nadziei że i tym razem spotka to szczurze plemię zasłużona nagroda.

To widać przecież jak na dłoni, te przypadki Romana Kluski i innych przedsiębiorców. To model rosyjski, co naturalne, bo wojskowi z Rosji po 1989 roku kontrolowali wojskowych z Polski, więc wszyscy “miliarderzy” , jak Kulczyk, Ptak, czy Starak są powiązani z WSI i tylko powiązani z WSI mogli być bogaci. Przypomnijcie sobie co mówi Putin, wszyscy oligarchowie należą do Rosji , nawet Ci którzy o tym jeszcze nie wiedzą. To jest świadectwo że gospodarkę Rosji, Chin, czy Polski kontroluje ktoś z zewnątrz, nie dopuszcza by powstał kapitał rodzimy, wolny, poza mundurowymi. Na zachodzie to rody, bankierzy, tajne organizacje miejscowego kapitału kontrolują mundurowych, w Polsce, Rosji, w Chinach jest odwrotnie.

Jak działa ten model ? To proste, elity zachodu eksplorują takie kolonie, kontrolują miejscowe rynki towarów i produkcji. Ukryta za parawanem demokracji junta wojskowa, zarządzająca państwem, dostaje procent od elit zachodu z tego co ich korporacje wyciągną z kolonii. Poza tym junta żeruje na miejscowym narodzie, z pieniędzy pochodzących z podatków tworzy zastępy mundurowych, sędziów, prokuratorów, grupę trzymająca władzę..

Załóżmy że Chiny wygenerowały 100 bilionów dolarów zysku w danym roku obrotowym. Kolonizatorzy zabierają 90% tej sumy, a 10% dzielona jest pomiędzy miejscowych generałów, pułkowników wojska i służb oraz tych udających komunistów. Pisałem o tym sto razy że tak samo było w Polsce w latach 1945-1989, że elita PRL żyła na koszt reszty, że robiła to dla pieniędzy, bogactwa i władzy. Socjalizm był po to by masy miały sobie czym tłumaczyć swoje upośledzenie ekonomiczne, swoją niewolę , opresję i terror, oczywiście w imię “sprawiedliwości społecznej”.

Jak się cofniecie w historię, od roku 1945, mundurowi występowali zawsze przeciwko polskiemu społeczeństwu , choć społeczeństwo wydawało na armię, służby i policję ogromne środki, podobno dla obrony przed wrogiem zewnętrznym. By ten system sprawnie działał, by nieliczni mogli kontrolować w ten sposób aparat państwa, stworzono podległość w pionie, dyrygując ludźmi jak kukiełkami za pomocą rozkazu i polecenia służbowego, oraz ukrywając zorganizowaną przestępczość za parawanem immunitetów, niezawisłości, podległości służbowej, oraz tajemnicy państwowej i służbowej.

Elity zachodu nieustannie ze sobą rywalizują, biją się o kolonie, prowadzą gry globalne i lokalne, która służba specjalna przechytrzy inną. Służby ze sobą nie walczą, tylko rywalizują. To taka zabawa elit , to je pasjonuje, coś z dreszczykiem, coś pełnego emocji. Ta gra wciąga , bo używa się do tej gry żywych ludzi, testuje na żywym organizmie, na gospodarce, na społeczeństwie. Teraz już rozumiecie dlaczego elity amerykańskie wszczepiły milionom Amerykanów, razem ze szczepionką, małpiego wirusa SV40, wywołującego po latach raka. Elity były bardzo ciekawe jak to zadziała, ilu ludzi umrze. Spodziewając się eksplozji raka przygotowały zawczasu sieć klinik onkologicznych. Wzorcem tego mechanizmu jest interes żydowskiej rodziny Sackler.

Przez dekady tysiące lekarzy w USA, na całym świecie, przepisywało chorym lek przeciwbólowy oxycontin, oparty na opiatach, produkowany przez korporacje farmaceutyczną rodziny Sacklerów Purdue Pharma . Znakomita większość lekarzy była przez nich skorumpowana, by ten lek jak najczęściej stosowali w praktyce. Na sprzedaży tylko tego leku rodzina Sackler zarobiła 14 mld USD. Przez lata, grupy lekarzy oraz pracowników organizacji powołanych do ochrony życia i zdrowia, również skorumpowanych przez Sacklerów ukrywały przed opinią publiczną , fałszując raportu i analizy, że oxycontin uzależnia silniej niż niejeden narkotyk i prowadzi do choroby, a potem do śmierci.

W latach 1999-2017 “lek” zabił tylko w USA ponad 400 000 ludzi, więcej niż wszystkie narkotyki razem wzięte, a miliony uzależnił od narkotykowego nałogu. Tuż przed ujawnieniem tej zbrodni Sacklerowie wdrażali program budowy klinik, w których mieli być leczeni ci którzy przez nich zostali uzależnieni. To się nazywa sztuka maksymalizacji zysku, najpierw komuś sprzedać chorobę, by potem zarobić drugi raz na leczeniu ofiary.

W ten sam sposób podchodzą do pandemii COVID-19. W laboratoriach od lat czekają odpowiednio zmodyfikowane szczepy koronawirusów, hybrydy stworzone na bazie wirusa grypy. Nowe szczepy grypy rozrzucane są z samolotów i w sieciach sklepów ( dlatego nie były one zamykane w casie pandemii ). Tak jak wtedy gdy przygotowywali się na eksplozję raka, budowali szpitale onkologiczne , potem wznosili kliniki, by pomagać uzależnionym przez siebie narkomanom, tak teraz na chorych czekają już zawczasu przygotowane szczepionki. Jak mawiał Jordan Belfort, bohater filmu “Wilk z Wall Street”, najpierw trzeba stworzyć potrzebę ( zapotrzebowanie – Niedzielski ).

Dla nich jest to fascynujące, sięgają po najnowsze zdobycze biologii molekularnej, chemii, fizyki kwantowej, botaniki, mikrobiologii, inżynierii genetycznej, nanorobotyki, informatyki i budują coraz bardziej wyrafinowane narzędzia zbrodni, testują je na żywym organizmie, by sprawdzić swoją wiedzę w praktyce, by się potem chełpić tą wiedzą , zdolnością praktycznego wykorzystania czegoś, co do tej pory testowane było tylko w zamkniętym laboratorium. Wczujcie się w ich emocje, jak są pobudzeni, kiedy kolejna chimera opuszcza laboratorium. Nam mówią oczywiście ,że to cena jaką trzeba zapłacić za postęp, ratowanie planety, że tylko eksperyment na żywym człowieku daje miarodajne wyniki.

Nazwa oczywiście nawiązuje do COV ID, czyli do ponumerowanego bydła. Testują od roku pandemię jako motor gospodarki. Pisałem w kilku moich postach o ekonomii kataklizmów, także o tym , że wirus to najbezpieczniejsze narzędzie z tego arsenału. Trzęsienie Ziemi, wybuch wulkanu, czy tsunami nie da się kontrolować. Można ten proces zainicjować, ale nie da się opanować przebiegu kataklizmu, precyzyjnie określić jego skutków, wyznaczyć mu drogę i nim kierować. Elity jednak wykorzystują broń elektromagnetyczna, geofizyczną do wymuszania posłuszeństwa państw i jednostek. Znana nam ekonomia skończyła się już na początku lat 70-tych ubiegłego wieku. Elity przejęły kontrolę nad rynkami, pieniądzem, nie istnieje już od dawna konkurencja, bo ci sami ludzie mają w zasadzie wszystko, poza małą i średnią przedsiębiorczością i właśnie po nie schylają się obecnie, wykorzystując cynicznie pandemię.

Wszystko to oczywiście pod bacznym okiem gorliwych i wiernych mundurowych. Jest w tym wszystkim i dobra informacja, po tym, wszystkim, kiedy elity osiągną absolutnie wszystko, z życiem wiecznym włącznie, najszybciej jak to możliwe pozbędą się mundurowych i ich rodzin, bo jak mawiał Kissinger żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: