Kategorie
covid-19

W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia

Bill Gates, amerykański główny specjalista ds. chorób zakaźnych Fauci i Big Pharma przegrali proces przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, nie udowadniając, że wszystkie ich szczepionki w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli!

Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy’ego. Robert F. Kennedy Jr: „Nowej szczepionki COVID należy unikać za wszelką cenę. Pilnie zwracam uwagę na ważne kwestie związane z kolejną szczepionką przeciwko Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień tzw. szczepionki mRNA najnowszej generacji bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjenta i tym samym zmieniają indywidualny materiał genetyczny, jakim jest manipulacja genetyczna, która była już zakazana i wcześniej uznawana za przestępstwo.

SZCZEPIONKA na koronawirusa NIE JEST SZCZEPIONKĄ! UWAGA! Co zawsze było szczepionką? Zawsze był to sam patogen – drobnoustrój lub wirus, który został zabity lub atenuowany, czyli osłabiony – i był wprowadzany do organizmu w celu wytworzenia przeciwciał. Ale szczepionka na koronawirusa wcale nią nie jest. Jest częścią najnowszej grupy mRNA (mRNA) rzekomo „szczepionek”. Po wejściu do ludzkiej komórki mRNA przeprogramowuje normalne RNA/DNA, które zaczyna wytwarzać kolejne białko. Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi szczepionkami! Oznacza to, że jest to instrument wpływu genetycznego. Broń genowa! Oznacza to, że zamierzali zniszczyć ludzi, a ci, którzy przeżyją, staną się GMO!

Po bezprecedensowej szczepionce mRNA zaszczepieni nie będą już w stanie leczyć objawów szczepionki w dodatkowy sposób. Osoby zaszczepione będą musiały pogodzić się z konsekwencjami, ponieważ nie można ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z ludzkiego organizmu, jak u osoby z wadą genetyczną, taką jak zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczna niewydolność serca , hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ wada genetyczna jest na zawsze.” To wyraźnie oznacza: jeśli po szczepieniu mRNA pojawią się objawy szczepienia, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie możemy Ci pomóc, ponieważ USZKODZENIA SPOWODOWANE SZCZEPIENIAMI BĘDĄ GENETYCZNIE nieodwracalne.

6 odpowiedzi na “W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia”

Gdzie to w jakich wiadomościach podają?Lekarze mówią że na nasz organizm to tsk jak piszrcie na DNA nie wpływa.

Wow! Prawda czy blef? W jakich amerykańskich dokumentach zostało to opublikowane? Konkrety prosimy!

Is there any english document we can reference about this issue please. I. Whisk to show english speaking community.

Dodaj komentarz: