Kategorie
covid-19

Na czym polega praca wajhowego?

Na testowaniu. Gdy Twoi zagraniczni mocodawcy dają sygnał, że możesz chwilowo poluzować śrubę, robisz 10 tysięcy testów i masz półtora tysiąca zakażeń czyli “pandemia” hamuje. Gdy wysokie czynniki ogłaszają “trzecią falę”, robisz 75 tysięcy testów i ogłaszasz ponad 21 tysięcy zakażeń (dane z 11 marca), a więc “pandemia” się rozkręca, napędzona “trzecią falą”, którą nakręca “mutacja brytyjska”. Ty jesteś tylko wajhowym, nic więcej nie musisz. Dajesz sygnał wajhą a resztę zrobią medialne ćpuny, naprane kokainą od 4 marca 2020 roku w ilościach nie dających szans na terapie.

Co ważne, termin “zakażenia” celowo stosujesz zamiennie z terminem “zachorowania”, bo dobrze wiesz, że połowa tubylczej masy tego nie rozróżnia i gdy słyszy o 21. tysiącach zakażonych, to w nocnych marach widzi już ciała wywożone z Mazur przez ciężarówki z Bergamo. Testy i zakażenia to baza tego największego w historii świata zbrodniczego oszustwa. A szczepionki to nadbudowa. Baza i nadbudowa – znawcy teorii Marksa wiedzą w czym rzecz. I jest jeszcze jeden termin – nadrzeczywistość czyli cynicznie wykreowana rzeczywistość nieistniejąca.

Idzie Wielkanoc więc roczną liczby zakażeń. Wajhowy dostał rozkaz kręcenia w lewo, ćpuny redakcyjne już wiedzą. I robią swoje. Święta spędzimy w domach – mówi gniot Niedzielski. Potem przyjdzie czas na odwinięcie wajhy w kierunku pięciokrotnego zmniejszenia liczby testów, na lato. A potem przyjdzie jesień i “czwarta fala”.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: