Kategorie
covid-19

Holocaust Polaków

W moich artykułach publikowanych na Facebooku wielokrotnie pisałem o tym, że byłem naocznym świadkiem agresywnego przejmowania sieci polskich aptek przez wielkie fundusze inwestycyjne. Jako przykład podawałem sprzedaż sieci “Apteka Pod Lwem” rodziny Prądzyńskich wielkiemu funduszowi Penta , który do tego celu w Polsce powołał spółkę BRL Center sp. z o.o. we Wrocławiu. Proces przejęć polskich aptek zakończono na przełomie 2018 i 2019 roku, tuż przed wybuchem pandemii.

PIS, w tym czasie, kiedy fundusze światowej oligarchii przejmowały rynek polskich aptek, zmienił ustawę o aptekach. Skutkowała ona zamknięciem 1825 aptek w całej Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat. W 83 lokalizacjach była to jedyna apteka w miejscowości. Wynika z tego że Żydzi z PIS ugruntowali monopol światowej oligarchii na polskim rynku aptek. To nie był przypadek jeżeli zważyć na następuje fakty.

Opisywałem w moich artykułach, że opanowanie tego sektora rynku doprowadziło do sytuacji kiedy dosłownie z dnia na dzień, z wszystkich aptek w Polsce, wycofywano leki które skutecznie albo zapobiegały zakażeniu wirusem, albo skutecznie go leczyły. Tak było z lekami zawierającymi chlorochinę , czy hydroxychlorochinę. Tak znikł z aptek Plaquenil. Jego los podzieliła zaraz amantadyna. Dziś amantadyna jest już dostępna, ale raczej dlatego że kosztuje 70 zł za opakowanie.

W Polsce nie prowadzono, od początku pandemii jakiejkolwiek kampanii promującej leki, lub substancje łagodzące lub zapobiegające zakażeniom COVID. Rząd Żydów z PIS zaordynował społeczeństwu jedynie opresję, zmasowane kontrole, pałowanie i bicie, zamykanie całych branż i sektorów gospodarki, obowiązek noszenia maseczek i zachowania odstępu.

Jak było w innych krajach i na innych kontynentach. To co zaraz napiszę uzmysłowi Wam drodzy czytelnicy , że Polacy traktowani byli i są na specjalnych warunkach, że świadomie prowadzone jest ludobójstwo Polaków.

Zacznijmy najpierw od Europy Zachodniej. Od początku pandemii nie było tam jakichkolwiek problemów z zakupem chlorochiny, hydroxychlorochiny, inwermektyny, amantadyny, plaquenilu, czy majamilu. Większość tych leków była i jest dostępna BEZ RECEPTY ! Czy Europa Zachodnia jest lewicowa ? No chyba nie muszę odpowiadać na to pytanie !

W Polsce , po blisko roku od rozpoczęcia pandemii dopuszczono chlorochinę i hydroxychlorochinę do leczenia ale wyłącznie w szpitalach.

Co szokujące w naszym kraju nie było jakiejkolwiek debaty na temat inwermektyny, tymczasem pół świata zostało zaopatrzone w ten lek na wirusa. Inwermektyna jest lekiem wyjątkowym, jest wpisana na listę “złotych leków” przez WHO, bo jest tania i praktycznie nie wywołuje skutków ubocznych. W Ameryce Łacińskiej , już na początku pandemii, uruchomiono wielki program zapobiegania zakażeniom przez masowe podawanie inwermektyny. Objęto nim wszystkie kraje tego regionu. Kto nie wierzy niech przeczyta ten artykuł. Skutki były bardzo korzystne dla gospodarek tych krajów. Jak profilaktyka przy użyciu inwermektyny wpłynęła na przebieg pandemii w Ameryce Łacińskiej pokazuje ten artykuł.
https://www.isglobal.org/en/healthisglobal/-/custom-blog-portlet/ivermectin-and-covid-19-how-a-flawed-database-shaped-the-covid-19-response-of-several-latin-american-countries/2877257/0

Podobny program objął 22 kraje Afryki i podawanie inwermektyny znacząco wpłynęło w tych krajach na przebieg pandemii, drastycznie spadła liczba ciężkich przypadków, wymagających hospitalizacji , co wpłynęło na wydolność służby zdrowia i stabilność gospodarki.
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.03.26.21254377v1.full.pdf

Jak wszyscy wiecie Chińczycy błyskawicznie uporali się z wirusem, nie tylko dzięki restrykcjom., mają całą gamę leków nie tylko zapobiegającym zakażeniu ale skutecznie leczących chorobę.

Jeżeli bliżej przyjrzymy się światowej mapie pandemii z zaskoczeniem zauważymy że profilaktykę przeciwko zakażeniom wprowadzono w krajach BRICS, poza Indiami i Brazylią. Dlaczego ? To oczywiste, Brazylią rządzi Jair Bolsonaro, prawica, człowiek elit amerykańsko-brytyjskich. Podobnie jest w Indiach, w ostatnich wyborach wygrała tam prawicowa BJP , a Prezydentem jest dalej Modi , tak jak Bolsonaro, powiązany z esthablishmentem brytyjskim, i co naturalne z amerykańskim.

W Afryce i w Ameryce Łacińskiej profilaktykę przy użyciu leków stosowano w krajach gdzie wpływy mają Chiny i Rosja. Podobnie w Ameryce Łacińskiej.

Polska jest krajem dzisiaj całkowicie podporządkowanym USA, więc walka z wirusem odbywa się kosztem populacji i gospodarki. Gdyby Brazylią rządziła Dilma Rousseff , gdyby kraj ten dalej wyrażał swoją lojalność wobec BRICS, gdyby wybory w Indiach 2019/2020 wygrał Rahul Gandhi zacieśniając związki z BRICS, z Chinami i Rosją zapewne przebieg pandemii byłby tam inny. Czy możemy teraz się dziwić egzotycznej koalicji PIS z Zandbergiem i Biedroniem ? Kaczyński mruga do światowej lewicy okiem.

Co to oznacza , ni mniej nie więcej USA słabną z roku na rok, i jak pisałem do 2026 roku utracą pozycję światowego hegemona. Jeżeli dojdzie do połączenia gospodarek Europy Zachodniej i Rosji USA spadną z piedestału znacznie szybciej. Przebieg wypadków w Stanach Zjednoczonych wskazuje na możliwy rozpad USA na Stany Właściwe, czyli Stany Centralne, do których dołączyła już Floryda. Jeżeli wojsko opowie się , a tak pewnie się stanie, za tymi właściwymi stanami, los zachodniego i wschodniego wybrzeża będzie przesądzony. Trump dlatego na koniec swoich rządów powiedział, że losy świata zależą od patriotów.

Na koniec chciałbym jeszcze raz podkreślić że oligarchia światowa wybrała chiński model , bo jak pisałem w warunkach gospodarki kapitalistycznej nie jest w stanie doprowadzić do upadku państw, przejęcia ich aktywów, do zawłaszczenia prywatnego mienia, sektorów prywatny małej, średniej i dużej przedsiębiorczości, bo w państwie kapitalistycznym taka własność jest chroniona nawet przed wpływową oligarchią. Rosja, Chiny, czy USA, ich władze nie reprezentują swoich narodów, elity są ponad państwami, jak dzieci ułożyły sobie na dywanie armie ludzi i zderzają ich ze sobą, napuszczają jednych na drugich. “Lewicowość” i “prawicowość” to tylko narzędzia do tego samego celu, do absolutnej władzy, nieograniczonego bogactwa i życia wiecznego.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: