Kategorie
covid-19

Polak przed szkodą i po szkodzie głupi

W moim artykule z 27.02.2021 zamieszczonym na Facebooku pod tytułem “Tak się zdobywa przewagę na innymi narodami i podbija je bez wypowiedzenia wojny” zapowiedziałem , że nie wyobrażam sobie aby władze Izraela czy Wielkiej Brytanii podały swoim obywatelom truciznę, szczepionki po których miliony ludzi będą przewlekle chorować. Takie schorowane państwo to niewydolna służba zdrowia, niewydolne finanse, to niezdolność do obrony, do walki i widmo rychłego upadku, co otwiera drogę innym do przejęcia pełnej kontroli nad życiodajną, płodną Ziemią, wodą, nad zasobami. Polska ma tych aktywów pod dostatkiem. Nowoczesna wojna bez wypowiadania wojny.

W moich artykułach pisałem o tym że nie bez powodu Żydzi już po bańce internetowej w 2001 roku zamknęli swoje państwo, stali się krajem odizolowanym od reszty świata, za wysokim murem, całkowicie kontrolującym przepływ informacji z Izraela i do Izraela. Nie było także przypadkiem to że Brytyjczycy 01.02.2020 roku , tuż przed wybuchem pandemii, wystąpili z Unii. Od tej pory nikt Wielkiej Brytanii nie ma prawa patrzeć na ręce, zaglądać do statystyk, do tego co podają Brytyjczycy swoim obywatelom.

Nie jest także przypadkiem że Brytyjska AstraZeneca, jako jedna z pierwszych, “stworzyła” szczepionkę i zaraz wyekspediowała ją do krajów Unii, z której Wielka Brytania przed chwilą wystąpiła. Tej szczepionki nie chcą brać z Niemczech, Danii, Szwajcarii, Francji ( wstrzymano podawanie drugiej dawki ), Holandii, Belgii.

Jest jednak jeden kraj, gdzie zwiększono ilość szczepionek AstraZeneka, to Polska. Sześć dni temu przybył do naszego kraju kolejny milion tych szczepionek.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Do-Polski-dotrze-1-2-mln-szczepionek-Pfizer-i-ok-1-mln-AstraZeneca-8105057.html

Okazuje się że się nie myliłem, nie mogłem się mylić, bo tylko idiota uwierzyłby w to że Żydzi czy Anglicy okaleczą własną nację. W obu krajach rządzą patrioci, w Anglii od stuleci, z ambicjami, od dawna podkreślający wyższość obu nacji nad innymi narodami, ich wyjątkowość. Polską rządzą od 1945 agenci obcych państw, którzy w tym czasie wymordowali wielu Polaków, zmusili miliony do emigracji. Okupanci po 1989 roku systematycznie niszczą polską tkankę narodową, depczą polską przedsiębiorczość, prześladują polskich patriotów, nie dopuszczają do powstania polskiego kapitału jaki dążyłby zapewne do uzyskania wpływu na państwo. Po 1989 roku, po 2004 roku , kiedy znowu upuszczono polską krew, otwierając drzwi do emigracji, odrodziło się pokolenie które coraz częściej wyraża potrzebę udziału we władzy. To bardzo niepokoi okupantów Polski, Żydów i Anglików.

Co łączy oba kraje, Anglię i Izrael ? Syjonizm !! Londyn to centrum światowego syjonizmu. Nie od dzisiaj wiadomo, że Żydzi upatrzyli sobie Polskę jako kraj rezerwowy. Nie najlepiej dzieje w Palestynie. Żydzi od dawna chcieliby poszerzyć swoje państwo, ale przed nimi mnożą się kolejne problemy, właśnie zostali oskarżeni o ludobójstwo w Palestynie przed Trybunałem Karnym w Hadze, coraz częściej pojawiają się w mediach głównego nurtu ciężkie zarzuty pod adresem Izraela. Nie dziwmy się zatem, że Żydzi i Anglicy zdecydowali się wykorzystać pandemię do tego by osłabić inne narody. Zainscenizowano w obu krajach masowe szczepienia, podając placebo. Następnie ogłoszono wielki sukces szczepień w obu krajach, by zachęcić głupców w innych państwach do masowych szczepień.
https://christiansfortruth.com/more-evidence-israelis-are-using-placebo-covid-vaccines-and-have-changed-pcr-test-to-prove-vaccines-are-working/?
https://www.timesofisrael.com/first-volunteer-for-israeli-vaccine-trials-feted-by-netanyahu-got-the-placebo/

Wszystko odbyło się zgodnie z moją wizją zaprezentowaną w artykule z 27.02.2021 roku.

Wiadomości z Izraela musza zaskakiwać, Żydzi, z których 80% do wyznawcy judaizmu, wzięli szczepionkę stworzoną na bazie wieprzowiny, pestycydów i abortowanych płodów. Koszerność to fundament judaizmu. Znam Żydów, czegoś takiego nie tknie żaden Żyd, tym bardziej dziwi sprawność szczepień, to że błyskawicznie podano szczepionki prawie wszystkim Żydom. Z Izraela płyną inne cudowne wieści, ani jednego zgonu po szczepieniu, ani jednego ciężkiego przypadku , powikłań, a przy okazji zniknęła całkowicie grypa.

Media z całego świata ogłosiły wielki sukces szczepień w obu krajach, a że Izrael i Anglia kontrolują te media, także w Polsce, TVP, Polsat i TVN codziennie epatowano widzów widokiem roześmianych, korzystających z życia obywateli Izraela i Anglii, jacy korzystając już z pełni życia zapełnili domowy towarowe, restauracje, kawiarnie, puby, a nawet stadiony.
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,sekret-sukcesu-izraela–zaden-kraj-nie-szczepi-tak-szybko-na-covid-19,artykul,54577753.html
https://wyborcza.pl/7,75399,26903075,wielka-brytania-zaszczepiona-juz-polowa-doroslych-ale-wakacji.html?disableRedirects=true

Polski lud zazdrośnie te materiały oglądał i przekonany o tym, że szczepienia są OK tłumnie ruszył do wyznaczonych punktów, bijąc się i przepychając o miejsce w kolejce. Po tylu latach fatalnych doświadczeń , okazanej nam przez zachód pogardy i nienawiści, świadome że Polska do kogoś należy, masy nie zachowały nawet minimalnej ostrożności. Od wieków sytuacja powtarza się raz za razem , Polak przed szkodą i po szkodzie GŁUPI. W ten sposób przegraliśmy wszystko co było do przegrania w ciągu ostatnich trzystu lat i przegramy tę ostatnią wojnę o przyszłość.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: