Kategorie
covid-19

Poligon ryżu i strzykawki

Oni wiedzą, że minimum jedna trzecia społeczeństwa, a może i blisko jego połowa nie chce się szczepić. Wiedzą i dlatego badają grunt. To nie są idioci, to są wyrafinowani bandyci, ale nie kretyni. Badają teraz jak daleko mogą się posunąć i obserwują reakcje społeczne. Ten rządzący w Wałbrzychu, niejaki Szełemej został wystawiony jako tester. Nie wiem czy wiecie, że Dworczyk, partyjny osobnik od szczepień jest z Wałbrzycha. Rada Miejska miasta Wałbrzych ustala sobie na sesji przymus szczepień na Covid…

Zdaje sobie ktoś do końca sprawę do jakich obszarów bezprawia i absurdu zawędrowaliśmy? Te wszystkie kanalie i męty panujące muszą iść zgodnie z duchem dziejów aby zachować kotyto, apanaże i stan posiadania. Komuniści aby utrzymać władzę, musieli iść zgodnie z wytycznymi Kremla. Szanowne lemingi – ich tam na górze wasze zdrowie i życie obchodzą tak samo jak zeszłoroczny śnieg w Kirgistanie. Jesteście dla nich nikim, królikami doświadczalnymi potrzebnymi do ustanowienia Nowego Ładu czyli zamordyzmu i dyktatury, osłodzonych socjalną jałmułżną i lejącą się z latryny TVP propagandą. Te wszystkie przecieki do mediów, że rozważana jest opcja obowiązkowych szczepień – to tylko sondowanie opinii publicznej.

Oni muszą lawirować pomiędzy realizacją scenariusza a zachowaniem poparcia elektoratu, inaczej władza rozlezie im się w brudnych łapskach jak Jaruzelskiemu w 1981 roku. I tylko dzięki skrajnie opłakanemu stanowi umysłu polskiego niewolnika te piętrowe, przestępcze absurdy są w ogóle możliwe.

Do Radia ZET, jednej z największych stacji w kraju idzie ich emisariusz z Rady Nazistów przy PiS, niejaki Parczewski i wygłasza tam frazy o “zakazie przemieszczania się między województwami dla niezaszczepionych”. Już sam fakt, że ten bandycki łajdak nie boi się publicznie wygłaszać teorii doktora Mengele, już sam ten fakt świadczy, że z tą bezmózgą masą można zrobić wszystko. W innych czasach on by po takiej audycji nie doszedł żywy do domu.

To też badanie gruntu, bo jest część ludzi świadoma tego co się dzieje i ich bierny opór może im pokrzyżować szyki. Morawiecki to rasowy kłamca i typowy macher od władzy. On wie, że nie może – choćby nawet chciał – pójść inną drogą, bo nie popłyną pieniądze z Funduszu Odbudowy, a jeśli by nie popłynęły to jego i jego bandy po prostu nie ma. Cała ich władza opiera się tylko i wyłącznie na socjalizmie i praniu mózgów, co jest istotą każdej tyranii. W jednej sekundzie wszystko przestało się liczyć. Szczają na Konstytycję, ludzkie prawa a nawet własne ustawy. Jak Jaruzelski we wspomnianym roku 1981, kiedy to nie utrzymałby steru bez wyprowadzenia czołgów na ulicę i w tym celu podeptał nawet własną PRL-owską konstytucję. Jakież to zabawne, że ta pisowska bolszewicka hałastra mieni się antykomunistami!

To są wsiowe lumpy, które po latach wyczekiwania w korytarzach w końcu dorwały się do żłobu i teraz go za nic nie puszczą. Dla nich nie ma żadnego znaczenia czy kolejne dziesięć tysięcy ludzi umrze na Covid, czy od szczepionek czy z powodu anarchii w służbie zdrowia. To wszystko nieistotne szczegóły. Groźne jest tylko to co może im pokrzyżować szyki a 40% społeczeństwa niezaszczepionego im te szyki pokrzyżuje bardzo. Nie dadzą spokoju. Każdy kto ma odrobinę rozumu, wie to doskonale. Będą kłamać i zabijać niczym stalinowskie partyjne psy, które uwikłane w bagno psychopatii, już nie miały gdzie się cofnąć. Te głupki, które się wyszczepiają tym czymś nie wiadomo czym, to ich baza. Dzięki tym głupkom ci oprawcy mogą robić to co robią. I kreślić dalsze posunięcia. Ryż za strzykawkę. Bo statystyczny zadłużony w banku po uszy niewolnik zrobi wszystko aby mieć na zapłacenie kolejnej raty. To zaklęty krąg. Bez wyjścia.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: