Kategorie
covid-19

Cudowny wynalazek

Szczepionka na COVID-19 jest cudownym wynalazkiem. Ma tak wspaniałe walory, że połowę społeczeństwa trzeba do niej przekonywać siłą a drugiej połowie obiecywać gruszki i mirabelki za jej przyjęcie. Odprawiane nad szczepionką orwellowskie gusła przypominają męczarnie niegramotnej mamusi, która wciska dziecku przypalony grysik. Malec się krzywi, pluje i rzyga, dając matce do zrozumienia, że nie tknie tego świństwa a mamusia aż do zesrania, najpierw prośbą a potem groźbą wciska to świństwo dziecku, włącza muzykę, pokazuje latające motylki za oknem i mówi, że grysik jest smaczny i konieczny. Bo jak tego dziecko nie zjesz to zabiorę ci wózek i smoczek!

Pandemia i szczepionka czyli dwa najwspanialsze zjawiska epoki nowożytnej. Aby przekonać do nich ludzi potrzeba piętrowych kłamstw, obiecanek i cacanek, cenzury, korupcji, terroru oraz zamykania lasów, fryzjerów i stoków narciarskich. Te zjawiska historia opisze w przyszłości jako żelazny ścisk pizdy całego systemu aby ludzie uwierzyli, że gówno jest perfumerią. Natura ma to do siebie, że broni się sama, identycznie jak prawda. Kłamstwo zaś trzeba zracjonalizować i uzasadnić całym zestawem kłamstw pomocniczych. Jak komunizm, który im bardziej gnił od wewnątrz, tym bardziej przekonywano ludzi, że jest wspaniały, a ewentualne niedociągnięcia wynikają z knowań wrogów i burżujów. Marks mawiał, że historia zawsze się powtarza ale za drugim razem wyłącznie jako farsa. “Czwarta fala” zapewne zostanie wywołana przez NIEODPOWIEDZIALNYCH, którzy nie chcą przyjąć dobrodziejstwa w strzykawce, co da bandytom podstawę do kolejnych prób wprowadzania przymusu.

Poczytajcie badania izraelskich naukowców – warianty południowe atakują głównie… zaszczepionych. Ja myślę, że dziś należy trzymać dystans od tych pozaszczepianych właśnie, bo tą są potencjalne mutanty i emitenci zarazy. W komentarzu wrzucam link do badań – przeciwciała drastycznie spadają po trzech miesiącach od szczepienia a zaszczepieni są bardziej podatni na zarażanie się i kolejne warianty zarazy.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: