Kategorie
covid-19

Koniec nie będzie dla wszystkich

Dla Anonów, którzy zmagają się z poparciem szczepionek przez Trumpa:

Wszyscy pamiętamy, jak Fauci deklarował, że opracowanie szczepionki przeciwko CV zajęłoby nawet pięć lat. Następnie pamiętamy posty Q o likwidacji kompleksu medycznego / Big Pharma, ONZ, WHO i MSM. Widzimy teraz, że Fauci, Bill Gates, WHO, szpitale, firmy farmaceutyczne – wszyscy pracowali w LOCKSTEP.

A MSM wykonał pracę propagandową. Q powiedział nam również, że Partia Demokratyczna zostanie zniszczona. Jak tylko ludzie połączą kropki i zrozumieją, że wszyscy pracowali razem, aby zakończyć wolność i wolną wolę ludzi (ww!) oraz wdrożyć totalitarny Jeden Rząd Światowy, który w rzeczywistości byłby dyktaturą pod przykrywką „zdrowia” i “eko” sprawy, ludzie się podniosą.

Ludzie będą domagać się sprawiedliwości i pomiarów, które zapewnią, że wszystkie te instytucje ZŁA będą pociągnięte do odpowiedzialności. Wierzę, że obserwujemy rozwój Planu. A Trump zawsze chwali się, że zrobił to w czasie „warpspeed”.

Ich plan polegał na przeciągnięciu scamdemic na 5 długich lat. Widzieliśmy dokument (chyba) z WEF, mówiący, że pomoc finansowa CV zakończy się 31 marca 2025 r. (= 5 lat od początku scamdemii). Ich planem nie było szczepienie ludzi teraz. Ich plan zakładał 5 lat blokady, restrykcji, masek, aby zrujnować prywatną gospodarkę.

Chcieli wyciągnąć obywateli z gospodarki i scentralizować gospodarkę w rękach wielkich trustów, takich jak Amazon, który jest częścią tych wielkich trustów/karteli. Wtedy ludzie byliby całkowicie zależni od karteli/państwa.

Psychologiczne szkody wyrządzone przez 5 lat blokad, niedobory gospodarcze, inflacja, noszenie masek, dystans społeczny i strach doprowadziłyby obywateli na skraj krzyku o zakończenie tych wszystkich trudności.

Po 5 długich latach obywatele zaczęliby wołać o jakąś instytucję, która pomogłaby im w ich trudnej sytuacji.

Wchodzi ONZ i jeden rząd światowy. Ludzie zaakceptowaliby to po tym, jak pokazano im, że ich rząd krajowy nie jest w stanie (w rzeczywistości planować) opanowania „pandemii”. Wraz z przejęciem ONZ przyszły szczepionki.

PO tych 5 latach. Potrzebowali tych pięciu lat, aby zrujnować gospodarkę światową i obalić ducha ludzi. To jest powód, dla którego Trump nalegał na wprowadzenie szczepionek TERAZ („warpspeed”). Te szczepionki są eksperymentalne i dlatego prawo nie może zmuszać ludzi do ich przyjmowania. Nie mogą wprowadzić obowiązku stosowania eksperymentalnych szczepionek.

Teraz druga strona próbuje przeciągnąć pandemię: poprzez wynalezienie „mutantów” i „niedoborów” szczepionek. Czy ludzie cierpią z powodu szczepionek? Wiemy, że ludzie mają poważne skutki uboczne i czasami umierają. Q powiedział nam „To jest wojna”. Na wojnie czasami trzeba wybrać między dwiema złymi opcjami,

Rujnowanie ich osi czasu oznacza narażanie życia obywateli poprzez popieranie szczepień. Z drugiej strony masz tylko jedną opcję, aby zakończyć to oszustwo, zaszczepiając tak wielu obywateli, że nie mogą już dłużej przekonać tych, którzy są teraz w większości zaszczepieni, że blokady, maski, zakaz zarabiania na życie nadal są w porządku.

Dlatego Trump musi poprzeć wątpliwe szczepienia, aby zakończyć ich szatański harmonogram. Q powiedział: „Koniec nie będzie dla wszystkich”. Zastanawiam się, czy to naprawdę oznaczało, że Q wiedział, że na wojnie ludzie zginą.

Że zginą niewinni ludzie, bo w tej wojnie nie każdy może zostać uratowany.

Autor: Przemysław Łukaszewski

2 odpowiedzi na “Koniec nie będzie dla wszystkich”

Dodaj komentarz: