Kategorie
covid-19

Kult wiary

Jeśli sięgnąć do źródeł historycznych i przeszłych wielkich epidemii w historii ludzkości, to wychodzi, że COVID-19 jest przypadkiem epidemii szczególnej. I to tak bardzo szczególnej, że zgodnie z dewizą Josepha Hellera, autora powieści “Paragraf 22” kluczem do zrozumiemia jej istoty jest absurd. Koronawirus jest tak zabójczo groźnym czymś, że do istnienia wywołanej przez niego pandemii trzeba przekonywać siłą połowę społeczeństwa.

To jest najciekawsze. Ludzie tak bardzo boją się tej choroby, że trzeba ich siłą zapędzić do szczepienia. Trzeba użyć mediów, lekarzy i naukowców oraz wszelkich innych narzędzi systemu by zaszczepić ludziom wiarę w tezę, że ta mysz to mamut.

Wyobraźcie sobie, że w średniowieczu cesarz Justynian wysyła swoje zbrojne oddziały by ścinały mieczem tych, którzy kpili sobie z dżumy. Bo dziś by musiał tak postąpić. Mamy lato. Dzikie tłumy nad morzem, w górach i wszędzie. Tak bardzo się wszyscy boją! Bo wszyscy poza skończonymi idiotami wiedzą, że to sztucznie wykreowany teatr polityczny i zaraz w jesieni, za miesiąc wajchowi przestawią wajchę do poziomu fali numer cztery i wrócą kagańce. Wirus sterowany centralnie, jak ekonomia w PRLu.

Epidemia wiary w złotego cielca. Nie oddajesz mu hołdu? Jesteś niedobry. Covidianizm to nowa religia elit, utwierdzana łopatami w głowach poddanych. Nowy komunizm i nowa rewolucja francuska. Gdybyśmy mieli doczynienia z rzeczywistą pandemią to ludzie by się pozabijali za tą szczepionką a nie płacili lekarzom aby wystawili im papier i wylewali to gówno do ścieku.

Znajoma siedzi na kwarantannie po powrocie z Gruzji. Mówi, że czuje jak te warianty latają za nią po kuchni😁 Patrzajta pod tekstem, Facebook już nam podsuwa co mamy myśleć – idź do centrum Covid!😅 To efekt ustaleń podczas konferencji Event201 z października 2019 roku. To tam ustalono ramy cenzury, były też dodatkowe wytyczne dla Marka Zuckerbera od Antoniego Fauciego. Plan idzie naprzód! A Niedzielski nadal nie jest w zakładzie dla szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: