Kategorie
covid-19

Zaczyna się!

Mamy trzeci dzień września. Ledwie dzieci zawitały do szkoły a bandycka paranoja już się rozkręca od nowa. W szkole w Radomiu zidentyfikowano JEDEN przypadek zabójczego kataru. Efekt? 900 uczniów na naukę zdalną! Kolejny w szkole na Ursynowie w “wasiawce”. To samo. Zajęcia zawieszone.

Ta banda psychopatów ocipiała już bez reszty. No przecież podobno ponad połowa pelikanów w czubkolandii POLSKA już po keczupie… Nie działa czy jak? Ja mam taką drobną sugestię dla pokurwieńców z Sanepidu i ludobójców rządowych: skończcie wreszcie te tragifarsę bo dotychczas byliście śmieszni ale już się formuła wyczerpała, bądźcie uczciwi i po prostu ogłoście, że ZAMYKAMY bo taki jest plan i przestańcie się podpierać tym waszym śmiesznym katarem, zamknijcie wszystko dopóki reszta się nie zaszczepi. Będzie uczciwie i klarownie.

Ja w ogóle nie wiem jak to możliwe, że jeszcze lasy, kina i fryzjerzy są otwarci! Tam już na pewno też jest po jednym przypadku. Zamykać! Ależ ta zabawa jest fajna, można ją ciągnąć do końca świata i jeden dzień dłużej. Aż nie pozostaną popiół i zgliszcza. A stojąc nad nimi ogłosicie NOWY ŁAD. A te biedne dzieci to po prostu rozstrzelajcie, bo z nich i tak już nic nie będzie.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: