Kategorie
covid-19

Ustawy norymberskie Niedzielskiego

Tylko bolszewiccy komuniści spod znaku Iljicza Lenina wprowadzili terror za jednym zamachem. Hurtowo. Niemieccy naziści byli bardziej selektywni, choć efekty końcowe były identyczne jak w przypadku bolszewików, czyli ofiary liczone w milionach. Dzisiejsi następcy historycznych morderców i zbrodniarzy to już inne pokolenie, działające innymi metodami i przede wszystkim noszące wyprane, białe rękawiczki. Terror stopniowy i selektywny, ubrany w prymitywne hasełka dla skończonych idiotów czyli “ochrona” przed sztucznie stworzonym wirusem, jako pałką sztucznej epidemii, która z kolei jest bejsbolem potrzebnym do przeprowadzenia resetu całego systemu. Wirusem – dodajmy – o śmiertelności około dwóch dziesiątych procenta, którego większość by nawet nie zauważyła gdyby nie opłacane przez wielki kapitał zawodowe prostytutki z mediów i świata nauki. A zatem w ramach selektywnie wprowadzanego zamordyzmu na wzór mrocznych wizji Orwella, “nasz rząd” czyli w istocie bezwolne pachołki, realizujące tutaj tylko pewien wycinek scenariusza globalnego, wyprodukowały projekt ustawy, która jest milowym krokiem w “dobrowolnym przymusie szczepień”. Ustawa jest skonstruowana tak aby dawała pracodawcom wolną rękę w terroryzowaniu swoich pracowników, jeśli nie chcą się szczepić czyli przesuwanie ich na niższe stanowiska czy wysyłanie na bezpłatne urlopy czyli po prostu finalnie albo zmusić do szczepienia, albo zwolnić. To są dzisiejsze metody wprowadzania dyktatury. Nie potrzeba już strzelać, nie potrzeba bomb ani piwnic UB, gdzie “wrogom klasowym” na żywca zrywano paznokcie.

Rząd, który wprowadza segregację tylnymi drzwiami gdyż stoi między młotem a kowadłem, czyli pomiędzy koniecznością realizacji covid – scenariusza a koniecznością utrzymania władzy, jest niczym Piłat, który wydawszy wyrok śmierci umywa ręce i wskazuje palcem: to nie ja, to oni! Taki rząd należy traktować nie inaczej niż jak organizację terrorystyczną, zgraje kryminalistów i zbrodniarzy nowego typu, gdyż zbrodnia nie polega tylko na strzelaniu człowiekowi w tył głowy, człowieka i całe społeczeństwo można zamordować na tysiąc innych sposobów. Od zeszłego roku wykończyli dwieście tysięcy ludzi bez jednej kropli krwi. COVID-19 to prawdziwa wirtuozeria zbrodni doskonałej gdyż wszyscy znają personalia zabójców ale nikt nigdy im niczego nie udowodni, jako, że to oni określają prawne ramy systemu, który określa co jest przestępstwem a co nie.

15 września hałastra przestępców zagłosuje w sprawie słynnej Ustawy 1449. Jeśli ten terrorystyczny akt prawny przejdzie, ostatecznie możemy pożegnać się z resztkami wolności, mimo, że państwowo – globalni terroryści nigdy nie ogłosza końca demokracji. Nawet Stalin nie ogłosił jej końca, po prostu nazwał ją ludową.

Cała globalna operacja COVID-19 pokazuje nam kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim jaką iluzją była zachodnia demokracja, która umarła przy pierwszym silniejszym podmuchu wiatru. Z kolei “ustawy norymberskie” Niedzielskiego pokazują nam jaką iluzją była polska postkomunistyczna wolność, oparta o tajne umowy komunistycznych agentów z ich oficerami prowadzącymi, oparta o kredytowe szaleństwo czyli uzależnieniu ludzi od pętli długów oraz oparta o bezmyślne małpowanie całej zachodniej sodomii i degeneracji. Ale też nowy orwellowski totalizm dobitnie świadczy, że żyjemy w systemie piętrowej korupcji, gdzie narzucony odgórnie morderczy plan RESETU przy pomocy grypy plus, idzie dobrze tylko dzięki temu, że w tym masowym przekręcie udział biorą sprzedajne media i skorumpowani naukowcy. Bez nich to wszystko nie byłoby w ogóle możliwe.

Jesteśmy oto żywymi świadkami historii. Obserwujemy każdego dnia postępujący rozkład całej łacińskiej cywilizacji i samospełniające się najgorsze koszmary wizjonerów pokroju Orwella i Huxleya.

Czas na nowe teorie spiskowe, stare już się wszystkie wszystkie sprawdziły.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: