Kategorie
covid-19

Lot nad narodowym gniazdem

Wczorajszy mecz z Anglią, rozegrany na Stadionie Narodowym, w miejscu, które jest symbolem WIELKIEJ MISTYFIKACJI -19 – gdzie stał tak zwany Szpital Tymczasowy czyli ekskluzywne sanatorium i wielka pralnia pieniędzy – to też symbol. Jeden wielki symbol! Upadku, groteski, tragifarsy i komedii w jednym.

W tym symbolizującym wielkie oszustwo miejscu rozegrano mecz na blisko 60 tysięcy ludzi – bez żadnych masek ani tych śmiesznych dystansów społecznych – dokładnie w czasie gdy jesteśmy świadkami nakręcania PARANOJI NUMER CZTERY, przymierzania się do ponownego zamknięcia dzieci w klatkach domowych i “wspierającej fali zakażeń” psychopatyczną dewiacją umysłową rządzącej kasty terrorystów. Dziś ci sami co wczoraj na trybunach byli zwolnieni z wszelakich obostrzeń pierdolcowych, właśnie chodzą po marketach i siedzą w tramwajach w szmatach na gębach, bo już nie są bezpieczni. Byli wczoraj – dziś już nie są.

Moim zdaniem ten wczorajszy mecz, rozegrany w sercu KŁAMSTWA-19 powinien przejść do historii jako najdobitniejszy z dowodów, że nasz kraj stał się jednym wielkim bandyckim oddziałem zakaźnym z salami dla zaburzonych psychicznie pensjonariuszy. Bez dwóch zdań.

Łukasz Grysiak

W odpowiedzi na “Lot nad narodowym gniazdem”

Dodaj komentarz: