Kategorie
covid-19

Jak silną bronią są dogmaty

Dziś niemal każdy człowiek wierzy w zakażenie – tych wiernych jest chyba więcej niż w religii i to uzmysławia jak silną bronią są dogmaty – nie potwierdzone ale bezdyskusyjne „prawdy objawione” jakimi się karmi od małego każdego człowieka.

Najprościej chyba zastosować terapię szokową – działa najszybciej i jeśli ma otworzyć komuś oczy to otworzy skuteczniej od najdłuższej telewizyjnej debaty. Odpowiedz sobie sam człowieku na te najprostsze pod Słońcem pytanie:
Jak kuźwa ludzkość niby przetrwała dziesiątki i setki tysięcy lat bez pasteryzacji, bez medycyny, bez konowałów, bez szpryc i bez srania w banię przez miliony doktorów? No jak to się stało?

Nie daj sobie człowieku innymi słowy wstrzyknąć sztucznych świrusów po prostu, bo możesz ich tyle dostać od „życzliwych” koczowników, że twój organizm sobie z nimi nie poradzi.
Czasy naturalnego ziołolecznictwa – pozbawionego „efektów ubocznych” – przeminęły niedawno. Bądźcie zdrowi.
A jak wam będą chcieli kiedyś przymusowo podać musztardę lub zastrzyk – leczniczy rzecz jasna – a to wówczas zabierzcie strzykawkę i wbijcie ją doktorkowi w dupę, po czym wciśnijcie tłoczek do samego końca – powinien również wam podziękować …i to było by TYLE.

Truman Show

Dodaj komentarz: