Kategorie
covid-19

Informacje fałszywe i prawdziwe

Lekarz z 40-letnim stażem na oddziale zakaźnym, który nie poszedł na deal z “mądrością etapu” rozsiewa “fałszywe informacje”.

Jego “fałszywe informacje” prostują studenci politologii z Uniwersytetu Warszawskiego, z czegoś co nazywa się DEMAGOG, oni znają się na epidemiologii, pobierali skrócone kursy w Fundacji Otwartego Społeczeństwa George’a Sorosa i jego fundacji – córce czyli Fundacji Batorego – przybudówce “autorytetów moralnych”.

Informacje prawdziwe a informacje fałszywe – co je różni? Pieniądze. Im więcej pieniędzy, tym więcej studentów i marketingowców prostuje “fakenewsy” doktorów Martyki, Basiukiewicza i innych wstrętnych wrogów ludu.

Za czasów minionych o informacjach prawdziwych i fałszywych decydowało sowieckie Politbiuro na Kremlu, a następnie przechwytywały je bratnie partie Sojuza.

Dziś decyduje WHO i jej możni sponsorzy, jak Bill licealista a potem “informacje prawdziwe” podchwytują rządy, uzależnione od kumpli sponsorów z Vanguardów i State Streetów tego świata.

Innymi słowy, prawdę i fałsz określają ludzie, którzy siedzą za biurkiem, przymując zlecenia od kogoś z większym biurkiem.

Co jest prawdziwe a co fałszywe – określają zwycięzcy bo na tym łez padole coś takiego jak sprawiedliwość nie występuje.

Gdyby naziści nie przegrali wojny, to by im nikt żadnej Norymbergi nie zgotował, wtedy to oni zrobili by Norymbergę aliantom i dobro ze złem zamieniły by się miejscami.

Prawda i fałsz, prawo i bezprawie, dobro i zło – w świecie władzy to tylko instrumenty WIELKIEJ GRY.

Żongluje się nimi tak, jak tego wymagają cele tej gry.

Cała reszta to opakowania, scenografia.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: