Kategorie
Szczepionki

Patrick Swayze

Pamiętacie na pewno znanego amerykańskiego aktora, odtwórcę głównych ról w serialu Północ-Południe, w filmach Dirty Dancing, Wykidajło, Uwierz w Ducha. Swayze urodził się w 1952 roku. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci i 60% wszystkich dorosłych w USA zostało zaszczepionych szczepionką przeciwko polio zakażoną wirusem SV40.

Nosicielami tego wirusa są małpy, najczęściej w nerkach. Dla małp wirus jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji szczepionek używa się właśnie materiału z małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest wirus SV40. Po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała wirus pozostaje uśpiony. Ożywa po 40-50 latach i wywołuje raka. W 2008 roku, u 56-letniego Swayze stwierdzono raka trzustki. Zmarł rok później z 14/15.09.2008 roku.

Depopulacja polega także na statystycznym skróceniu przeciętnej długości życia. W szczepionkach używa się materiałów które wywołują chorobę po takim czasie, że nikt nie jest w stanie powiązać choroby ze szczepieniem. Taka postać ludobójstwa jest idealnym rozwiązaniem dla pokoleniowych systemów emerytalnych, by znaczna część uprawnionych nie dożyła do wieku emerytalnego, przekazując przez czas aktywności zawodowej składki na świadczenia.

W Polsce mamy ponad 9 mln uprawnionych do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Z tej liczby prawie 7,5 mln to emeryci i renciści. Dług publiczny wobec emerytów i rencistów sięga blisko 3,5 bln złotych. Rząd musi nieustannie się zadłużać, by pokryć te zobowiązania, bo pieniądze ze składek tych uprawnionych do świadczeń zostały już dawno wydane, albo lepiej, UKRADZIONE.

Obsługa samych odsetek niebawem pochłonie 500 mld zł rocznie. Kto w Polsce ma wysokie emerytury ? Sędziowie, prokuratorzy, wysocy oficerowie wojska, służb, milicji, wysocy urzędnicy państwowi, zarządzający i pracownicy spółek Skarbu Państwa, komornicy, notariusze, wysocy oficerowie służby celnej, więziennej, wysocy urzędnicy aparatu skarbowego. Był dobry pomysł aby zlikwidować ZUS i dać wszystkim tej samej wysokości emeryturę i rentę. Jak sądzicie kto się na to nie zgodził ?

Inna sprawa, kto z wyznania jest najliczniejszy wśród uprawnionych do najwyższych emerytur ? Czy już wiecie dlaczego politycy PO, PIS, SLD, Razem, PSL, Zieloni, Nowoczesnej tak nachalnie nakłaniają do szczepień seniorów ? Aby ci którzy żyją na koszt polskiego społeczeństwa utrzymali swój status materialny musi dojść do radykalnej depopulacji już uprawnionych i do wysokiej śmiertelności tych wieku średnim. Nadto konieczne jest zatrzymanie urodzin, by nie obciążać wydatków publicznych dodatkowymi świadczeniami ( sterylizacja, ujemny przyrost naturalny ). Temu procesowi musi towarzyszyć masowy napływ imigrantów, taniej siły roboczej, nie generującej kosztów, ale wpływy do ZUS.

Dariusz Nejman

4 odpowiedzi na “Patrick Swayze”

Głupoty jakich mało ; który z polityków chciałby wykończyć swojego Ojca czy Matkę , brata , siostrę , nie mówiąc już o wszystkich lekarzy i innych im bliskich .

To niestety znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Żyjemy w czasie wojny dla większości niewidocznej. Cywilizacja życia przeciw cywilizacji śmierci.

Skąd wiadomo, że pozwalają szczepić się bliskim a poza tym obecna nauka twierdzi, że szczepienia są bezpieczne, więc istnieje prawdopodobieństwo iż nie zdają sobie sprawy z zagrożenia…

Dodaj komentarz: