Kategorie
Szczepionki

Niemiecka mądrość

Mądrzy Niemcy wiedzą że nie przyjmuje się szczepionek od zaciekłego wroga, który od wieków robi co może żeby podporządkować sobie Niemców. A WY drodzy Polacy jesteście tak głupi że uważacie że Anglicy, Żydzi i Amerykanie to Wasi sojusznicy i przyjaciele ? Czego ta sytuacja dowodzi ? Tego że Polacy nie wyciągnęli jakichkolwiek wniosków z brutalnych lekcji historii.

Niemcy przez ostatnie 7 lat cierpliwie zbierali pieniądze świadomi że nadciąga pandemia. Zebrali 180 mld EUR nadwyżki budżetowej by przetrwać. Niemcy od lat rozpraszali swoje kapitały i własność świadomi, że państwa w których kapitał będzie koncentrowany w ręku państwa znikną z mapy świata. Niemcy organizując MŚ w narciarstwie klasycznym już w 2019 roku ubezpieczyli imprezę na wypadek gdyby odbyła się bez publiczności i ponieśliby z tego powodu straty.

Czy to rzecz trudna żeby przypatrywać się co robi nasz sąsiad i wyciągać z tego wnioski, czy to niemożliwe żeby uczyć się od Niemców lojalności wobec siebie i dbałości o interesy narodu ? Niemcy byli wykonawcą scenariusza napisanego w Londynie i Nowym Jorku, to tam w Londynie i Nowym Jorku zaplanowano wymordowanie Polaków, zniszczenie Polski. Czy wiecie że Londyn i Nowy Jork wydały rozkazy Stalinowi by stanął na brzegu Wisły, a Niemcom by wrócili do Warszawy i bestialsko wyrżnęli kobiety, dzieci, polską młodzież ? Czy wiecie że Londyn i Nowy Jork brutalnie okupowały Polskę rękoma ZSSR ?

Dziś od tych skurwysynów przyjmujecie szczepionki, bijecie brawo jak kanalia macha swoją trędowatą rączką pod pomnikiem Powstańców Warszawy ? Polska podobno kupiła za ciężkie pieniądze rakiety HIMARS. Dziwna rzecz, rakiety kupione przez Polskę są w rękach amerykańskich, Polacy nie maja do nich dostępu. Co to kurwa za interes ? Prostytutka nie pozwala się tak gwałcić !!. Dlaczego tak się dzieje ? To proste, Amerykanie wszystkie sprawy w Polsce uzgadniają w Moskwie. Amerykanie nas nienawidzą, tak jak Anglicy Niemców. Uczmy się zatem od Niemców.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: